Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Full Version: Spor Toto Süper Lig 1.Hafta | Giresunspor - Galatasaray
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
(16-08-2021, 22:34)Yaglidereli Wrote: [ -> ]Valla sinirden deliricem ya şu takımda Eren Nalepa Mehmet Taş kalmıyor da hüsamettin kalıyor. Bu kararı alan kimse amg

aynen bende bunu düşünüyordum valla. hüsamettin ile süper lig maçına çıkıyoruz mk tam kafayı yemelik akşam.
3 pozisyonda da Hüsamettin var, 2 ayda bir sol bek alamayan yönetime işte soruyorlar. Madem bir sol bek de alamayacaksın ne işin var süper ligde diye.
Hüsam hayatımızı siktin
Hüsamettin ile maalesef olmayacağını acı bir tecrübe ile öğrendik, şu maç o kadar güzel başlamıştı ki...
Bu Takıma hüsamettini yakıştıran başkan mı hoca mı acaba ?
Çok ağır bir takım olmuşuz.
Perezi hiç beğenmedim. Çoook yavaş. Diagne yürüyerek geçti gol attı.
Sankhare müdahale falan tamam ama tank gibi ağır.
Douglas çok ağır ama daha tecrübeli yer tutma vs iyi.

Hüsamettin bu gece uçağa atla sttir git. Golde ofsaytı bozdun, 2 penaltı yaptın, kırmızıyı da yedin. Güle güle tarihe geçtin.
Hüsam olay olmuş her yerde soruyorlar hangi ligden aldınız diye Smile
Hüsamettin'in kapasitesi belli bu adam saatli bomba. Hadi yollamadım, yerine bir sol bek almamak nasıl bir akıl tutulmasıdır?
Abi yanlış anlamayın ama bizim takım gerçekten çöp. Bu takım kolay kolay lige tutunamaz. Düşmenin en büyük adaylarından biriyiz.
Bu eren'in nalepa'nın hüsam kadar hatırları yok muydu da takımdan gönderildi? Hüsam'ın süper lig ayarında olmadığını bütün şehir biliyor ama iki hakan bunu göremiyor.
Bu beyinsiz adamda sıkıntı yok, onu s.ktir edip yerine transfer yapmayanlarda asıl kabahat
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18