Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Tam Versiyon: STSL 22.Hafta | Trabzonspor - Giresunspor | 19 Ocak 2022 Çarşamba | 20:00
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
     [Resim: logo_6367234456_-1x-1_false.png]            [Resim: Giresunspor.png]
   TRABZONSPOR    v    GİRESUNSPOR

Süper Toto Süper Lig Ahmet Çalık Sezonu 
22.Hafta 
19 OCAK 2022 , 20:00
Stadyum : Medical Park Stadyumu
Hakem : Alper Ulusoy 
Yayın : beIN SPORTS HD 1

Maç saati Hava Durumu [Resim: K.svg]Karlı 1° 
Orta sahamız yok gibi olacağından çift santrafor Balde ve Umut ile uzun top oynayacağımızı düşünüyorum.
Tek avantajımız, beklentimizin olmaması...
Orta saha yok, forvet yok, transfer yok.
Ön liberoya Perez i koyup Sergen diaara yapardım Savunmayı zaten adam yok Perez kuvvetli orta sahada savaşır yoksa bu yumuşak orta sahayla folloş oluruZ
Kadro dar takım yorgun ligin favorisiyle oynayacağız daha bir şey yazmaya gerek yok.
Trabzon ligin en rahat galibiyetlerinden birini alır
Allah ne verdiyse saldırın çok yersek geri gelin uşak Smile taktik bu ....
furkan kütük bildiğim kadarıyla orta saha . nasıl olsa bir ümidimiz yok . sal orta sahaya koşsun. erolcan gibi presini yapsın yeter bence. en azından bir genç kazanırız. ha yok diyorsan çıkarsın 3 lü savunma ile . zekiyi çekersin ortaya 5-4-1 oynarsın mis gibi.
(19-01-2022, 09:13)semiko demiş ki: [ -> ]furkan kütük bildiğim kadarıyla orta saha . nasıl olsa bir ümidimiz yok . sal orta sahaya koşsun. erolcan gibi presini yapsın yeter bence. en azından bir genç kazanırız. ha yok diyorsan çıkarsın 3 lü savunma ile . zekiyi çekersin ortaya 5-4-1 oynarsın mis gibi.
Aslında 5-4-1 oynasak rezil bir futbol ile 1 puan çıkarabiliriz, fena fikir değil:-D
Trabzonspor 10 kişi kalır sonrada kazanırız diye düşünüyorum. Bu yok kadroda.
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17