Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Full Version: STSL 26.Hafta | Kayserispor - Giresunspor | 19 Şubat 2022 Cumartesi | 16:00
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hocanın yüz şekli pes etmişliği gösteriyor. 2-0 gerideyiz rakip ceza sahasına top atıyoruz rakip ceza alanında bir oyuncumuz yok daha ne diyelim ki
(19-02-2022, 17:40)chotanax Wrote: [ -> ]@semiko

Estirsin başkan, alt ligde estirsin, burada estiremesin ama kötü oynayana göz dağı vermek adına bir iki maç oynasın. Champness'in oynaması değil olay, Sergio ve diabatenin kesik yemesi

Onu yapacak g.t yok bizimkilerde. Herkes padişah çünkü. Söz bile diyemezsin.
Sanki bilinçli bir şekilde champnese pas atılmıyor çok tuhaf
Çok değişik olaylar var hem sahada hem şehirde bu maçtan sonra hepsi çıkacak bir bir ...
Oh be gol attık sonunda
Ya ben anlamıyorum, gerçekten anlamıyorum. İlk yarının sonlarında gayet güzel giden bir takım, bir Hatay'ı yenecekken kaybetmişsin o da olabilir futbol bu. Yapacağın şey çok değil 2 tane adam almak. Balde'den Umut'tan olmayacağını, Doukara'ya zerre inanamayacağını biliyorsun. Nasıl bu hale gelenebilir ya? Transfer sezonu sürdü haftalarca Okan Okan diye kafa s.kti herkes sonra tahta kapalı dediler 8 milyon için maymun olduk. Cidden rezillik kepazelik başka bir şey değil yemin ederim yıldım düşeceksek düşelim
göz göre göre düşürdüler takımı "Lüften argo kelimeler kullanmayınız" koyduklarım
Ayağına sıcim balde
Giresun kümeye diye bağırtanların emeğine sağlık. Başka denecek bir şey yok. Yazıklar olsun
Bir aksiyon şart acil hemde
Bu arada Muhammet Bu takımda her türlü ilk 11 oynar
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15