Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Tam Versiyon: STSL 26.Hafta | Kayserispor - Giresunspor | 19 Şubat 2022 Cumartesi | 16:00
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Zor bir deplasman olacak. İşler hiç iyi gitmiyor. İyi oyun beklentisi kalmadı artık. Yatarak, çirkefleşerek gerekirse çirkinleşerek bir şekilde 3 puanla ayrılmamız gerekiyor. Umarım efendi takım ayaklarına devam etmeyiz daha fazla. Bu lige fazla böyle şeyler.
Peres kaç maç ceza aldı? Bilgisi olan var mı?
o yenildi bu yenildi şöyle böyle demeye gerek yok, kayseri maçından alınacak her puan tanesi büyük başarı 3 puan süpriz ötesi 1 puan bile fevkalade , bazı yavşaklara inat kafana göre Giresunspor !
(18-02-2022, 22:19)turkuaz_0628 demiş ki: [ -> ]o yenildi bu yenildi şöyle böyle demeye gerek yok, kayseri maçından alınacak her puan tanesi büyük başarı 3 puan süpriz ötesi 1 puan bile fevkalade , bazı yavşaklara inat kafana göre Giresunspor !

Ve biz mücadele edersek tüm maçları kazanabiliriz. Kaos ortamları bazen zarar değil yarar da getirebilir. Ben inanıyorum.
Kadroda artık revizyona gidilmeli bence üst üste yenilgiler bunu gerektiriyor 
Okan
Hayrullah Sergen Diarra Aziz
Traore Flavio
Champnes Chiquinho Sergio
Doukara
Kanatlarda genç ve dinamik oyuncularla Doukarayı beslememiz daha kolay olur Zeki son haftalarda çok kötü bence Hayrullah o kanatta champnesle iyi ikili olurlar.Dokukarayı da artık kullanmalıyız 900 bin euronun hakkını vermeli.
Ben bu 11 i yazıyorum ama hakan keleş adamı Diabateden yine vazgeçmez aynı 11 çıkacak muhtemelen.
Önümüzde çok iyi bir fikstür var. Kayseri maçı ile başlıyor yaklaşık dokuz on haftalık bir periyod.. Hatta ligin sonu yaklaştıkça sıralamaları oturunca bizim lehimize şekillenecek diye düşündüğüm ligin son dört maçıda buna dahil. Eleştirecek olduklarımızı yeteri kadar eleştirdik. Artık takıma sahip çıkma vakti. Çalkantılı döneme güzel başlangıç yaparsak her şey değişebilir. Düşersekde canları sağolsun ligde kalırsak da canları sağolsun. öz eleştiriyi lig sonu yapma vakti geldi Bizim için lig farketmiyor ikinci ligde hatta çocukluğumda üçüncü ligde neyse sevgimiz asil olan odur. Biz Ünye maçı ile ligde kaldığımız ikinci ligde de yazdık şimdide yazıyoruz yaş 45 olmuş Allah ömür verirse her ligde yazacağız. Bu lig benim zevk ligim 45 yıl bekledim.
Zor maç 1 puan alsak bile çok önemli
Haftaya final maçları başlıyor
Fenerbahçe maçında rakip gerçekten çok koşmuş. Eğer ilk dakikalarda golleri atsaydık umudum kırılmamış olurdu.
Kayserispor asla o kadar koşan bir takım olmadı. Bakalım Hakan hocanın dediği zor fikstürden çıktık sözü gerçek miymiş göreceğiz.
Umudum biraz az yine de Chikinyo ve Muhammed Gümüşkaya takıma geleli neredeyse 2 hafta oldu. Eğer adapte olmayı başarabildilerse 1 puan alabiliriz.
Hayırlısı...
BU GÜN RIZE YENILMIS KENDI SAHASINDA BIZ KAYSERIDEN PUAN VAYA PUANLAR ALIRSAK ASAGIDAKI TAKIMLAR ILE ARAMIZDAKI FARKI ARTIRMALIYIZ BEN IYI BIR MOTIVASYONLA KAYSERI DEN 3 PUAN BILE BEKLIYORUM AMA ARKADASLARIN YAZDIGI GIBI BENDE KADRODAKI BAZI OYUNCULARIN DINLENDIRILMESINDEN YANAYIM BASTA ZEKI KAPTAN OLARAK SAHAYA CIKIYOR TAKIMI ATESLEYECEGI YERE TAKIMDA BÜYÜK VAR KENDISINDE HELE ZEKI DURAN TOP KULLANIRKEN KAHROLUYORUM BU TAKIMDA BASKA OYUNCU YOKMUKI BU FORMDAKI ARKADASLARDA ZEKI NIN DURAN TOP KULLANMASINDAN SIKAYETCI BU HOCA GÖRMÜYORMU SERCIO TAM KENDINI SALIVERDI DIABETE TAM SIFIRLANMIS GIBI OYNUYOR BIRDE EROL CAN NE OLDU IYILESMEDIMI NE ZAMAN TAKIMA GIRIF FAYDALI OLACAK SEZON BITECEK
Kayseri yener yada yenilir. Bizlik bir durum yok. Yani ya kazanacaklar yada çok kötü oynayıp kritik hatalar ile kaybedecekler. Yani kaybetmelerinde bizim çok etkimiz olmaz.
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15