Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Tam Versiyon: STSL 29.Hafta | Giresunspor - Gaziantep FK
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Giresunspor - Gaziantep FK 

14.03.2022 
Pazartesi  20.00

Goztepe ve Rize galibiyetinden sonra belki sezonun en önemli maçına çıkıyoruz.Kazanırsak büyük avantaj yakalarız.Galibiyet bekliyorum takımdan.
Gaziantep FK çok dengesiz bir takım iç sahada 3`üncü, dış sahada 19.sıradalar.Dışarda 1 galibiyet 3 beraberlik 10 yenilgileri var 8 atmışlar 25 yemişler, kağıt üstünde kolay bir maç gözüksede rakibi iyi analiz etmeliyiz böyle maçlar hep zor geçmiştir yine öyle olacak kazanırsak %60 ligte kaldık demek ilerleyen haftalarda belki de matematiksel olarak düşmüş Malatya ve Altayla maç yapacağız bunlardan alacağımız 3 puanla 41 eder ve ligi bitiririz o yüzden bu maç çok önem arz ediyor primler şimdiden açıklansın
Puanı alırsak ligde kalma ihtimalimiz %51'den %99'a çıkar bana göre.
Hadi inşallah.
Dışarıda bu kadar kötü takımı burda her türlü mağlup ederek göndermemiz lazım, ölmüş bitmiş Altay bile tokatladı Antep'i, ancak ön tarafı epey tehlikeli bir takım dikkat etmek lazım, Hayrullah - Maxim eşleşmesini düşünüyorumda sıkıntı orası, yalnız kazanırsak psikolojik olarak da alttakileri sıkıntıya sokacağız, vurup geçmek gerek.
Lamı cimi yok vurup geçeceksin. Tek sıkıntı adamların takımında çangal gibi tipler var. İlk maçta doldur boşaltta bir türlü tutamayıp gol yemiştik. Duran toplara ve olası baskılarda uzunları kullanmak isterler dikkatli olmak lazım.
Maxim'i kilitle skoru yap. Formsuz bir rakiple oynuyoruz, ligin emgenelinde deplasmanlarda ayrıca kötü performans göstermişler. Yenelim devam edelim. Belki bize 10 puan daha alsak yetecek ama bizim gibi takımlar için her galibiyet iyi para demek
Geçen sene çok fazla puan farkı olmasına rağmen son haftaya diken üstünde girmiştik. Dramatik bir son yaşamak istemiyorsak mutlaka kazanmamız lazım bu maçı. Daha 10 hafta var ve ben hiç de rahat değilim. Şu maçı kazanırsak belki rahat bir nefes alınabilir. Umarım 3 puanı alıp ligde kalacak gibiyiz sanırım diye umut etmeye başlarız.
Bu hafta rakiplerimiz birbiriyle veya çok güçlü rakiplerle oynuyor. En iyi senaryo gerçekleşirse Göztepe ile puan farkını 8, Altay ile 9,Rize ile 12, Yeni Malatya ile 14 puana çıkarabiliriz. Bu senaryonun gerçekleşmesi için her halükarda yenmemiz gerekiyor.
(10-03-2022, 16:50)kty28 demiş ki: [ -> ]Bu hafta rakiplerimiz birbiriyle veya çok güçlü rakiplerle oynuyor. En iyi senaryo gerçekleşirse Göztepe ile puan farkını 8, Altay ile 9,Rize ile 12, Yeni Malatya ile 14 puana çıkarabiliriz. Bu senaryonun gerçekleşmesi için her halükarda yenmemiz gerekiyor.

Hesapta ufak bir hata var. Altay ile Malatya oynuyor ve birine 1 diğerine 0 yazmışsın bu hafta için. 

Gerçekçi olmak gerekirse Altay ite kaka bir şekilde kazanır gibi ama bizde kazandığımız taktirde çok önemi kalmayacak. Onlar açısından bakınca; ligin en kolay maçını geride bırakacaksın ama puan farkı aynı kalacak, moral bozucu. Malatya ADS den aldığı gazla bir sürpriz falan yapar beraberlik koparırsa müthiş olur. Bir de biz kazanırsak Altay'da demoralize olarak artık toparlayamaz. Ha yalnız köüsünü düşünüp Altay kazanır biz takılırsak ölüyü diriltmiş olucaz bir kez daha, geçen sene 2. yarı gibi gaza gelecekler, seri bile yapabilirler. Göztepe ve Rize bu hafta kazanmalarını imkansız gördüğüm için, kazanarak ikisini birden biletini keseriz.
Biz kazanırsak hesaba kitaba gerek yok iş yüzde 90 biter.Hatta bu hafta sivası bile altımıza alabiliriz yeterki kazanalım.
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17