Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Tam Versiyon: STSL 30.Hafta | Antalyaspor - GİRESUNSPOR |20.03.2022 - 13:30
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
              ANTALYASPOR   v    GİRESUNSPOR

Süper Toto Süper Lig Ahmet Çalık Sezonu 
30.Hafta 
20 MART 2022 , 13:30
Stadyum : Antalya Stadyumu
Hakem :Mustafa Kürşad Filiz
başlık açılmayınca ben açayım dedim maçada az kaldı birşeyler karalar kafa dağıtırız dedim bu akşam rize kazandı ama seri yapıp bizi zorlayacaklarını sanmıyorum hava ve trabzonun kötü oyunu galibiyeti getirdi bu maçtan berabeliğe  hepimiz fitiz ama içimden bir his 3 puan diyor bu sefer balde atar Smile yenilgi olursa hiç aklıma getirmiyom 15 gün ızdırap olur hepimize puan veya puanlar bizi rahatlatır  flavio da o arada döner büyük eksik bu arada yerine adamımız yok allah yardımcımız olsun vurdugunuz gooool olsun
Benim 0 yazdığım bir deplasman. Her puan ekstra olur benim için. Antalya devrede iyi takım kurdu.
Şu anda  görüntü herkes bir puana tav gibi... Bende tavımda inşallah farklı bir sonuç. çılmaz hakemlerimdem tutta her şeyine kadar rezalet bir liğ var. Sağlam basalım işimizi garantiye alalım kimseye güvenmiyorum.
En iyi senaryoda(gerçekleşme ihtimali baya zayıf) 3 puan alırız, rakiplerimiz kaybeder ve ligde kalma kutlamalarına başlarız. O sebeple Önemi çok yüksek.
Ancak gerçekçi konuşursak berabere kalma+ rakiplerin 0 çekmesi de bizi oldukça rahatlatır; 36 puanımızla birlikte puan farkı da 7 olur; devamındaki haftayı bekleriz.
Flavio'nun olmaması ciddi dezavantaj bizim için. Muhammed Gümüşkaya'nın, Diabate'nin, yüksek formuna ihtiyacımız var.
Ek olarak yedek oyuncularımız da yok. O sebeple bir gol atarsak tam defans ile beraberliğe ulaşabileceğimizi düşünüyorum.
1 puan çok iyi 3 puan efsane olur. Şansımıza tüm TR kara gömülüyken biz Antalya'da maç yapıyoruz.
Vurduğumuz gol olsun
Rize ve Göztepe 5/8 çekmeleri lazım artık.
Göztepe Alanya karşısında 2-0 kaybetmiş; eğer yarın 1 puan alabilirsek puan farkı hem 9 puan olacak hem de ikili averajda üstün olacağız. Yani bize yetişebilme umutlarını kaybederler.
Hadi bakalım:-)
Hiç güvenmiyorum ama Sivas yenerse sorun yok.
(19-03-2022, 18:46)kty28 demiş ki: [ -> ]Göztepe Alanya karşısında 2-0 kaybetmiş; eğer yarın 1 puan alabilirsek puan farkı hem 9 puan olacak hem de ikili averajda üstün olacağız. Yani bize yetişebilme umutlarını kaybederler.
Hadi bakalım:-)

Göztepe artık düştü diyebiliriz..Haftaya konyaya gidecek içeride Kayseri ardından Fenerbahçe deplasmanına gidecek zor fikstürü var. Esas Altay bizim için tehlike arzediyor. Yarın Sivasdan puan koparırlarsa haftaya bizim Sivas maçıda çok sıkıntılı geçer. İnşallah Sivas yener bizim maça biraz rahat çıkarlar. Sivasa düşme potasına girer iki maçı kaybederlerse. Bu iş bizimle Altay arasında gibi üstte Sivas ve Kayseride dahil olabilir diyecemde ihtimal vermiyorum. İki Ege takımı düşmesin ayağına girmezler inşallah.
Malatya ve Rize zaten düşmüştü, bugün Göztepe - Alanya maçını 90 dakka izledim, Göztepe leş attı, Tomas hamlesi tam anlamıyla intahar oldu onlar için.

Geriye Altay ve biz kaldık, yarın normal şartlarda Sivas mağlup olmaz, yarın hem Sivas hem de çok zor olsada biz de kazanırsak ligin alt tarafı yarın itibariyle şekillenmiş olur.

Ben Antalya'nın kazanacağını düşünüyorum ama olurda 3 puan alırsak bizim adımıza muazzam iş olur, Altay'ın mağlup olduğu durumda 1 puan da haftayı kurtarır.
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18