Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Tam Versiyon: STSL 34.Hafta | Karagümrük - Giresunspor
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Karagümrük - Giresunspor

23.04.2022
Cumartesi 16.00
Olimpiyat stadyumu

Maça hangi kadroyla çıkarız cumartesi gününe kadar yine giden olurmu belli değil.Bu şartlar altında alacağımız 1 puan tıpkı sivas ve besiktas maçlarında olduğu gibi çok önemli.Gerekirse bir bir puan toplayarak kalacağız bu ligde
Diarra'yı kaybetmeseydik 3 puan alırız derdim de Emre Mor gibi zıpır kıpır oyuncular defans oyuncumuz Sergen Pincioğlunun penaltı yapmasına sebebiyet verebilir.
1 gol atarsak beraberlik, 2 gol atarsak galibiyet bekliyorum.
Rize'nin içerde Fener'i, Altay'ın da yine içerde GS'ı mağlup etmeleri çok olası değil en iyi ihtimalle 1 puan alırlar, biz burdan 3 puan alabilirsek %100 işi bitiririz ama 1 puan da psikolojik olarak iş görebilir tabi o zmn kalan maçlarda mutlaka puanlar gerecekki fikstür epey sıkıntılı, 0-0'a razıyız şimdilik.
Emre mor oynamıyor cezalı
Alalım bitirelim
İlk yarı içerideki maça gitmiştim. Oyunu defanstan kuruyorlar. Kesinlikle bilinçsiz ileri dan dun top göndermeyip ayağa pas ile ileri çıkmaya çalışan bir takım iyi defans yapıp kontralarla gol bulabiliriz bunu yaparken Bjk maçındaki gibi diri olmalıyız. Diabete bu maçta iş çıkarabilir. Muhammed Fenere imza attıktan sonra tamamen gevşedi risk almıyor büyük düşüş var. Traure ye büyük iş düşüyor. Bir puan olsun bizim olsun. Üç puan zor gibi ayı volkan takım disiplinine önem veriyor.
Maçın ana noktası belli aslında kazan bitir maçı Rize Gedsonsuz çok zor Feneri yenmesi Altay desen kadrosu yetersiz kazansa bile full gidemez topçular için son bir 90 dakika var önlerinde alıp 4 hafta kala rahatlayabilirler ki zaten çoğu erken tatile çıkar bitirirlerse kendini kanitlama ihtiyacı olanlar dışında çoğu kalmaz bana göre genç ağırlıklı kadroyla devam ederiz Karagümrük hedefsiz kaldı vitrin maçı değil yaşlı kadrolar çok önemsemez bu maçı bir Trabzon maçı gibi oynamazlar keşke takıma hafta içi biraz ödeme yapılabilseydi güzel bir primde açıklanmalı bence büyük maçlara verilen ayarda bir prim olmalı kalan fikstürde Altay maçı ile en kazanma ihtimalimiz olan maç bu çünkü ama sorun şu Altay maçına kadar elde ne kadar topçu kalır o yüzden umarım alıp bitiririz ölüm kalım maçlarında hep iş yaptık aynısı gelir umarım
ÖZEL HABER| Giresunspor'dan ayrılan M. Diarra'nın menajeri Madou Diene: "Diarra'nın sezon başından bu yana kulüpten tek kuruş maaş, prim almadığını biliyor muydunuz? Kulüp, bize verdiği hiçbir sözü tutmadı."

Madou Diene: “Giresunspor bazı oyunculara ödeme yaptı fakat Diarra’ya yapmadı. Cuma günü son verilen söz 30 bin Euro yerine getirilseydi, takımda kalacaktık. Onu bile yerine getirmediler.”

Madou Diene: “Bursaspor’da, Boluspor’da ve son olarak Giresunspor’da maddi konularda büyük problemler yaşadık. Bundan sonra Türkiye’de oynasak bile, daha sağlam adım atacağız. Her ay, her hafta kulüplerle maddi konulara girmekten yorulduk. Maliyetimiz de diğerlerine göre az.”

Sözde 30 bin euro ödense, Diarra sözleşmeyi de 2 yıl uzatacakmış. Burada mutluymuş ama birazda yönetimin adım atması gerekiyormuş. Ben pek inanmıyorum ama eğer doğruysa yatılacak yer yok...
(21-04-2022, 04:48)maicon_28 demiş ki: [ -> ]ÖZEL HABER| Giresunspor'dan ayrılan M. Diarra'nın menajeri Madou Diene: "Diarra'nın sezon başından bu yana kulüpten tek kuruş maaş, prim almadığını biliyor muydunuz? Kulüp, bize verdiği hiçbir sözü tutmadı."

Madou Diene: “Giresunspor bazı oyunculara ödeme yaptı fakat Diarra’ya yapmadı. Cuma günü son verilen söz 30 bin Euro yerine getirilseydi, takımda kalacaktık. Onu bile yerine getirmediler.”

Madou Diene: “Bursaspor’da, Boluspor’da ve son olarak Giresunspor’da maddi konularda büyük problemler yaşadık. Bundan sonra Türkiye’de oynasak bile, daha sağlam adım atacağız. Her ay, her hafta kulüplerle maddi konulara girmekten yorulduk. Maliyetimiz de diğerlerine göre az.”

Sözde 30 bin euro ödense, Diarra sözleşmeyi de 2 yıl uzatacakmış. Burada mutluymuş ama birazda yönetimin adım atması gerekiyormuş. Ben pek inanmıyorum ama eğer doğruysa yatılacak yer yok...

Tamam o halde dava etsin niye açıklamalarda bulunuyor (!)
Biz de görürüz kim doğru konuşuyor kim sahte.
(21-04-2022, 04:48)maicon_28 demiş ki: [ -> ]Madou Diene: “Giresunspor bazı oyunculara ödeme yaptı fakat Diarra’ya yapmadı. Cuma günü son verilen söz 30 bin Euro yerine getirilseydi, takımda kalacaktık. Onu bile yerine getirmediler.”

Böyle bir ihtimalin de olabileceğini daha önce de forumda konuşmuştuk, muhtemelen Douglas ve Pelupessy'de gitsin diye maaş ödenmemiş, Doukara ve Sankhare bir şekilde sözleşmesinin altında rakamlara gönderildi, bilinçli yapılıyorsa da ilginç bir durum.

Ben şahsen Diarra'yı kayıp olarak görmüyorum, kalsaydı tandemi korusaydık iyi olurdu esasında ama kayıp değil bence ancak yönetimin tam Beşiktaş maçı öncesi bu riske girmesi ya da Pelupessy'de olduğu gibi ödeme yapmayarak ligin kalanını riske atması ne kadar mantıklı tartışılır tabi.

Kulübün ınstagram hesabı storyden tüm futbolcuların tek tek antrenman fotolarını paylaşmış şimdilik giden yok Smile
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15