Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Full Version: STSL 23.Hafta | Giresunsporumuz 1-2 Kayserispor | 25 Şubat 2023 Cumartesi | 19:00
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Ya Allah ! Sonuna kadar saldıracağız en azından deneyeceğiz ! bi kaç yere yazdığım gibi TEK PANKART TEK GRUP  ODA: GİRESUNSPOR - GENÇ ÇOTANAKLAR altında birleşip sağlam destek ile gerekirse bilet 20 lira olsun ! İtekleyeceğiz başka Giresunspor yok !
hadi yeni başlangıç olsun...
Bu maçin hakemi Erkan Ozdamar sezon sonuna kadar ceza almamismiydi?!?
Allah korusun ama hakem tarafından kereste kütük gibi doğranacağımızı düşünüyorum.
Doğranmasak bile Kayserispor teknik anlamda bizden yedek oyuncular konusunda 2 seviye önde.
Elimizden geleni yapabilmek hedefimiz olsun gerisi Allah Kerim.
Ligde kalmak için 3 puandan başka çare olmayan maç. Olmayacak iş değil, yeter ki herkes kenetlensin.
BU MAC VE SONRAKI 2 MACTAN EN AZ 6 VEYA 7 PUAN CIKARABILIRSEK BU LIGDE KALIRIZ YOKSA ISIMIZ COK ZOR
Benim hesabımda 6 galibiyet var. Birisi bu maç. Kasımpaşa maçında 1 puan altın demiştim, bu maç için tam tersi 3 puandan başkası yalan.
Alınan sonuçlar bu maça 3 puandan başkasını kabul etmez, sanırım rakibimiz kasımpaşa ve ankaragücü olacak gfk ise fiksürden zora girer, bu arada kayseriyi en son 1983 yılında yenmişiz allah yardım etsin bize ....
Şuradan üç puan alıp yeni gelecek yönetime birazcık moral olsun bari yenilip fenerleri söndürmeyelim. Bizdeki şans ya kesin yeniliriz. İhtiyaç duyduğumuz her kritik puanda yenildik umarım tersi olur
İstanbul'da 2-1 Alanya'yı yendi
yandık bittik
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21