Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Full Version: 'Hayalimiz, 2015'te Çotanak Arena'da Giresunspor'un Maçını İzlemek'
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Quote:MÜJDEYİ VALİ VERDİ

Çotanak Arena Stadı’nın temelinin Mart ya da Nisan ayı içersinde atılacağı kaydedildi. Basın mensuplarıyla bir araya gelen Vali Hasan Karahan, Çotanak Arena Stadı’nın yapılması için Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli’nin yoğun gayretinin olduğunu ve Mart ya da Nisan ayı içerisinde temelin atılacağını belirtti.
haberin ilk sayfasına bakın 30 bin kişilik uefa standartlarına göre stat yapıcağız deniliyor sonra plakaya uygun olsun 28 bin sonra 25 bin en son 20 bin şimdi 15 bin kişilik normel stat yaparlar rantlarınıda kendileri yer her zaman ki gibi stat yaptık mı yaptık derler 15-20 bin kişilik stadı ben ne yapayım benim mevcut stadım o kadar.
Lan bunlar laftan anlamıyor. İstemiyoruz stat felan. Aksu'ya yapılacak stattan ne hayır gelir ? Yapılacaksa şimdiki yerine yapılsın. Aksu'ya 50 bin kişilik stat yapsan ne yazar ? Oraya gidecek sayı 6.000 en fazla. Stat yerine salon yapılsın.

Ayrıca "müjde" olarak nitelendiren Giresun medyasına da helal olsun...
(10-01-2015, 20:54)ArmanınPeşinde Wrote: [ -> ]Lan bunlar laftan anlamıyor. İstemiyoruz stat felan. Aksu'ya yapılacak stattan ne hayır gelir ? Yapılacaksa şimdiki yerine yapılsın. Aksu'ya 50 bin kişilik stat yapsan ne yazar ? Oraya gidecek sayı 6.000 en fazla. Stat yerine salon yapılsın.

Ayrıca "müjde" olarak nitelendiren Giresun medyasına da helal olsun...

+1967
Giresun`a yapılmasını istemediğim tek şey. Stad şu anki yerinden kalkarsa şehirde futbol ve tribün kültürü biter. Aksu`ya kim maça gidecek Allah aşkına anca kulübün her sene şampiyonluğa oynaması lazım.
Şehir merkezindeki stadını bırakıp kıyıya köşeye gidenlerin sonlarını defalarca gördük.
Semt kültürü kaybolursa futbola ilgi de kaybolur. mesele stada ulaşmak değil mesele alışkanlıkları değiştirmenin kolay olmaması. orada bir ruh var, bir sinerji var. Giresunda futbolun kalbi orası. stad dedin mi akla gelen tek yer orası.
Şimdi stadı gidip Aksuya yaptınmı evinden maç izlemeye çıkan adam asla eski ruhu yakalayamaz.

Bakın Beşiktaşa stadını olduğu yerde yıktı yenisini yapıyor. Hiçbir yabancılık çekmeyecekler, semt kültürü kaybolmayacak. Her zaman gittikleri yolu gidip her zaman maç izledikleri yere gidecekler.

Giresun Atatürk Stadını Aksuya taşımak Giresunspora yarar değil zarar getirecek.Bunu zamanla herkes göreecek.
gençlik spor bakanlığı sitesi 2015 yapılacak stadları yazmışlar Giresun 10 bin diyor Angry 

http://www.gsb.gov.tr/HaberDetaylari/1/3...dogru.aspx

ulan başakşehire bile 22 bin lik stad yapılıyor 3-5 bozboykuşlar geliyor bilmem nereye 25 bin lik statlar yapılıyor orduya bile 27 bin orduda maça giden mi var küfür eder gibi 10 bin mevcut stat kalsın rantınızda batsın ranta rağmen 25-30 bin kişilik stada razıydım hiç değilse Giresunspor'umuz adam gibi stat tesis kazanırdık dedim küfür eder gibi 10 bin bu kadar küçülmeyin bu kadar küçültmeyin bu şehiri !!!
Bu 10.000 rakami yanlis girilmediyse "Lüften argo kelimeler kullanmayınız" cocukluguna örnektir.
30 bin 28 bin 25 bin 20 bin 15 bin derken artık 10 bin nurettin canikli yıllardır giresunspor üstünden rant yaptın pazar yaptın karşılığı bumu bakan oldun madem giresunsporu seviyon bu şehir için mücadele ediyon o zaman göster bakalım efeliğini görelim 10 bin yapılcaksa yapılmasın demene bile razıyım...
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36