Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Full Version: 27. Hafta | Pendikspor - Giresunsporumuz 2-1 MS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
mavi karadeniz anlaşmış zorda olsa cumartesi günü maç pazar günü ygs varmış haftaya da seçim var turgutlu maçı cumartesi 113 kişilik misafir takım tribünü 442 kişiye çıkarılmış biletler normalde 10 ama bize özel tarife olur mu bilmem....
evet bilet fiyatları 20 tl miş inşallah kazanırız seriye devam şampiyonluğa selam...
(19-03-2014, 14:34)maicon_28 Wrote: [ -> ]beyler sizce hatay disinda bir takim zorluk cikartirmi 1.lik konusunda ?

hatay dışında 1.lik konusunda rakip olucak takım yok gibi göztepe - malatya - inegöl -pendik ve gümüşhane ilk 5 için kapışırlar şu anda tek rakibimiz hatayspor onlarada ilk maçı 2-1 kazandıgımız için ikili averaj üstünlügümüz var
(19-03-2014, 23:49)körliman tayfa Wrote: [ -> ]
(19-03-2014, 14:34)maicon_28 Wrote: [ -> ]beyler sizce hatay disinda bir takim zorluk cikartirmi 1.lik konusunda ?

hatay dışında 1.lik konusunda rakip olucak takım yok gibi göztepe - malatya - inegöl -pendik ve gümüşhane ilk 5 için kapışırlar şu anda tek rakibimiz hatayspor onlarada ilk maçı 2-1 kazandıgımız için ikili averaj üstünlügümüz var

Giresunspor - Hatayspor maçı 2-1 değil, 1-0 olarak sonuçlandı.
Yanlış bilgilendirmeyelim. 1-0, 2-1'den daha avantajlı.
Zaten bu ülke de İstanbul takımlarının maçlarından sonra Giresunspor'un maçlarında bilet fiyatları zamlanıyor.
Zor maçlarımızdan bir tanesi.Pendikspor'da ligin mücadeleci takımlarından.Play-offun içerisinde kalmak için uğraşıyorlar.Bu maçı da kayıpsız atlatabilirsek gerisi kolay.
Sayın Dostlar,

Şu an tüm profesyonel liglerin dikkat çeken takımı Giresunspor. Sen 10. sıradan çık, 17 puan önündeki Hatayspor'u 13 maçın biri beraberlik, diğerleri galibiyet ve son onbir maçı da kazanarak lider ol.
Bu şaşılası bir durum. Ben şahsen böyle bir başarıyı beklemiyordum. Ha play offa kalırsak ne âla diyordum. Eminim benim gibi herkes böyle düşünüyordu.
Ama Giresunspor iyice çıtayı yükseltti.
Neden bu hale geldi Giresunspor?
Birlik, beraberlik, azim, inat, sevgi, saygı vs. gibi tüm müspet duygular bu takımda yoğrulmuş.
Herkes işini yapıyor.
Daha doğrusu herkes işini fazlasıyla yapıyor.
Çok farklı galibiyetler almıyoruz ama hep kontrollü oyun sergiliyoruz.
Oyundan düşmek gibi bir derdi yok takımın.
Geriden bile galip gelebiliyor takım.
Giresunspor son onbir maçını kazandı ve onikinci maçını da onikinci güç olan taraftarı için kazansın.
Bu güç onlarda fazlasıyla var.
Biz de onlara dualarla sinerjimizi gönderelim.
Gerisi Allah kerim.
Sezon başlamadan önce: "Ligde kalırsak iyi."
Sezon başladıktan birkaç hafta sonra: "Bu sene kesin düşeriz."
Sezon ortalarına doğru: "Hedefimiz playoff."
Sezon ortası: "Lig şampiyonluğunu düşünmeliyiz."
Şimdi: "Liderliği bırakmamalıyız."

Gerçekten bu sezon çok farklı bir sezon oluyor.
işin ilginç yanı memleketi giresun olupta diger takımları tutanlar bile bu başarıdan sonra giresunsporla ilgilenmeye başladı
sezon başında başkan bozbağ hedef play off demişti bende gerçekten inandım çünkü geçen sezon hatay ı çalıştıran hocayı getirdi geçen sezondan kalan iyi adamlar kaldı bende içimden play off a kalırız kesin diyodum ama nasıl çıkarız acaba diye düşünüyodum çünkü diğer gruptaki rakipler baya zorluydu biyandanda aklıma son 2 şampiyonluğumuz playoff tan gelmişti ama takım 6. haftada son sırada olunca ben g.hane maçından sonra kesin kovarlar düzeliriz dedim ama üst üste gelen 3 galibiyet herşeyi unutturdu yine bi umut yeşermişti ki deplasman yenilgileri ve iç saha beraberlikleri geldi hocanın sonu oldu sonrasını zaten tüm çotanaklar çok iyi biliyor....
Fener şu meşhur 10/11 sezonun da 18/17 yapmıştı.Yeter ki biz şampiyon olalım rekorda kalsın diyorum ama bir yandan neden olmasın diyorum ?
Çünkü bu takım ne oynadığını biliyor.Sadece pres yaparak 90 dakikayı çıkarmaya çalışmıyor.Birinci geldikten sonra bir sistem çerçevesinde oynamaya başladık.Hoş son 2 3 maç da rakipler önlem alıyor ama çok şükür galip geliyoruz.Tüm bu başarıya rağmen bir forvet, ofansif orta saha oyuncusu, kaleci alınsa hayır demezdim.
Seçim rüzgarının da payını yatsımamak lazım.En çok bizim takıma yaradı seçim 2014.
Bu başarının devam etmesi yanında inşallah sakat ve cezalı vermeyiz.Özellikle Eray, Özgür, Çağrı, Ergün başkan başta olmak üzere.Hele Eray'ın alternatifi hiç yok.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12