Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Full Version: PTT 1. Lig 2014-15 Sezonu
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
PTT lig bu sene çok fena oldu açıklanan bütçeler çok uçuk o topçular ile 7-8 takım bayabi sağlam birkaç örnek kayseri ,ş.urfa , ankara b. ,ordu ,elazığ vs bu sene işimiz çok zor ortalamaya yakın bir kadro kurmakta fyda var kümede kalmalıyız bu sene ....
Lig bu sene çok zor olacak yabancı katkısı çok önemli 3 tane kaliteli yabancı futbolcu lazım umarım buluruz takıma tam oturacak isimleri.
Bizim takım gecen seneki maraşın takımı gibi ne yazık ki..umarım kaderimiz ona benzemez..en az 6 sağlam takviye gerekli..yabancılarda iyi çıkmalı yoksa işimiz çok zor...
yok daha neler ne maraşı naptın arkadaş ya okadar kötü değiliz maraş tesadüfi çıktı zaten adamlar ünyeyi yenemeden çıktı maraş zaten adam akıllı transfer yapmadıki aynı kadroyu tuttu nerdeyse bizimle onların arasında büyük fark var bana bizim ismimiz büyüklüğümüz ve taraftarımız zaten maraş değil pttden bu sezon düşen bütün takımlara 10 basar....
bikere bizim mehmet hoca faktörümüz var. rakiple aradaki kadro kalitesi nolursa olsun korkak oynatmaz hep pozitif futbol oynatır. vede en güzel deplasman iç saha ayrımı yapmadan takıma kendi futbolunu oynatır. tabi elindeki kadrodan maksimum verim almasıda cabası. birkaç hafta kötü gidişe aldanmayıp arkasında durursak kolay kolay düşürmez bizi mehmet hoca. hele akıllı transferlerle diğer takımlarla mücadele edebilecek kadroda kurabilirsek tehlike bile yaşamadan rahat bi sezon geçiririz
(06-06-2014, 00:12)ziza82 Wrote: [ -> ]yok daha neler ne maraşı naptın arkadaş ya okadar kötü değiliz maraş tesadüfi çıktı zaten adamlar ünyeyi yenemeden çıktı maraş zaten adam akıllı transfer yapmadıki aynı kadroyu tuttu nerdeyse bizimle onların arasında büyük fark var bana bizim ismimiz büyüklüğümüz ve taraftarımız zaten maraş değil pttden bu sezon düşen bütün takımlara 10 basar....

bende sana aynı şeyi söylüyorum aynı kadroyu tuttu diyorsun..biz de aynı kadroyla devam edersek sonumuz hüsran olur..en az 5 /6 takviye lazım diyorum..bu seneki rakipler selçukluya benzemez..bu sefer karşımızda ramazan durdular yok..bak selçuklu bile bize karşı ne top oynamıştı..bu sene 17 tane selçuklunun 10 katı iyi takım var..takımın iskeletini yine gecen seneki 5-6 futbolcudan oluşturmalı ama en az 6 sağlam takviye lazım...
Açıkcası eldeki kadroyu bende yeterli görmüyorum....Bu kadro ilede direkt düşmeye en büyük aday oluruz diyorum neden mi Ptt 1 Lig mücadelenin en üst düzeyde olduğu tamamen fiziğe dayalı futbol mantalitesini benimsemiş bir lig bizim kadromuz ise daha çok pasa dayalı ve teknik futbolculardan oluşan bir kadroya sahipiz bu kadro 2. ligde iş yaptı göze hoş gelen paslaşan bir Giresunspor vardı ama bu pasın 3 te birini Ptt.1 ligde yapsak yeminle ilk 6. nın içinde oluruz elimizde fizik gücü çok yüksek futbolcu mevcut değil....Ptt 1. ligde barınabilmek için bir forvetlerin yırtıcı olacak iki çok sağlam ön liberon olacak ilk çıktığımız sene Emin vardı o tarzda bir ön libero şart ön liberonun önünde samet vari bir 10 numara en önemlisi çok iyi bir kaleci ve stoperden geçiyor her şey bu 5 mevkiye alacağımız futbolculara bağlı
(06-06-2014, 09:20)sokakbaşımeyhane Wrote: [ -> ]bende sana aynı şeyi söylüyorum aynı kadroyu tuttu diyorsun..biz de aynı kadroyla devam edersek sonumuz hüsran olur..en az 5 /6 takviye lazım diyorum..bu seneki rakipler selçukluya benzemez..bu sefer karşımızda ramazan durdular yok..bak selçuklu bile bize karşı ne top oynamıştı..bu sene 17 tane selçuklunun 10 katı iyi takım var..takımın iskeletini yine gecen seneki 5-6 futbolcudan oluşturmalı ama en az 6 sağlam takviye lazım...
selçuklunun bize karşı oynadığı topu 1. ligde çoğu takım oynamıyordu zaten. mesela biri orta sıra diğeri alt sıralarda olan bolu-denizli maçını izledim biraz. bizim selçuklu maçındaki futbolun yarısı yoktu kalite olarak. hadi o rahat konumda iki takımdı lig sonu diyelim. play offlarda süpr lige yükselen mersinde okadar diri bi futbol oynamadı. ama tabi selçuklunun o futbolu bizim maça has bişeydi. göztepeden aldıkları teşvik primine istinaden. ama o futbolu baz alırsak ptt takımları onun 10 katı denemez.

ama tabi kadroyu aynen korursak elbette ligde kalma ihtimalimiz yok orda hepimiz hemfikiriz zaten.
selim karabulut cihan yeşilırmak adlan canlıka ümit teke ozan kılıçoğlu eşref koçak tuncay bence bu ligi kaldıramazlar..helalleşip ayrılmak lazım..
(06-06-2014, 14:35)sokakbaşımeyhane Wrote: [ -> ]selim karabulut cihan yeşilırmak adlan canlıka ümit teke ozan kılıçoğlu eşref koçak tuncay bence bu ligi kaldıramazlar..helalleşip ayrılmak lazım..
+ emre+ gazo

Cihan soru isareti
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12