Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Tam Versiyon: PTT 1. Lig 2014-15 Sezonu
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Giresunspor'un önümüzdeki sezon mücadele edeceği PTT 1.Lig'e bu sezon yükselen ve düşen takımların büyük bölümü belli oldu. 2 takım haricinde ligde önümüzdeki sezon hangi takımların yer alacağı kesinleşmiş durumda.

1. Lig play off finalistleri Mersin İY-Samsunspor ikilisinden biri ve 2. Lig play offlarından gelecek 3. takım haricinde PTT 1.Lig önümüzdeki sezon şu ekiplerden oluşacak:

Kayseri - Antalya - Elazığ
Ordu - Ankara - Manisa - Karşıyaka - Buca - Denizli - ŞUrfa - Adana - A.Demir - GBB - Bolu
Giresun - Altınordu

Hayırlı uğurlu olsun.
Play offlardan Ankara Gücünü Beklemedeyiz Smile
Valla son zamanların en zor 1. ligi olacak.Allah yardımcız olsun
Ülke insanı sağlam bir lig izleyecek önümüzde ki sezon.Süper ligden daha heyecanlı ve çekişmeli geçer.Ligin kalitesinin ve değerinin artacağı da kesin.
İnşallah biz bu ligde konum atlayan oluruz.Minimum ölçekte ise gediklisi olmak temennisi ile.
Önümüzdeki sezonun ilginç bir özelliği de eğer Play-Off'tan yükselecek 3. takım Kartalspor olmaz ise mevcut formatın uygulanmaya başladığı 2001-02 sezonundan bu yana ilk kez bu ligde İstanbul'dan bir takım yer almayacak.
eskiden karadeniz takımları bu lige damga vururdu şimdi ege takımı çok fazla giresunspor için hayırlısı olsun ben ptt 1.lige kartalsporun çıkmasını istemem en iyi kadroyladagitsek kartalı kartalda bir türlü yenemıyoruz bize çok ters geliyor
sanki diğer takımlar çıksa 6 puanımız garantide kartal deplasmanını hesaplıyoruz Smile bence bizim için en ideal rakip kartal. çıksalar bile maddi açıdan fazla açılamazlar. onlarında en iyimser hedefi ligde kalmak olacaktır. oysa göztepe a.gücü gibi takımlar öyle değil.
ilk çıktığımız senede çok sağlam takımlar vardı.eskişehir sakarya kocaeli antalya diyarbakır vb.yine şehir takımları çok fazla..bu sene zor lig olacağa benziyor..öncelikle ligde kalmaya eğer iyi gidersek play oflar olabilir ama maçlar süper geceçeğe benziyor...nihayet kurtulduk ünyeden çankırıdan goptan
Çok çok güçlü bir lig bizi bekliyor...Mütavazi bir kadro kurup öncelikli hedefimiz düşmemek olmalıdır...Gel görki eldeki mevcut kadro bir üst ligi kaldıracak durumda değil yeniden yapılanmaya gideceğiz gibi görünüyor...

Ahmet Ertem bize bir transfer listesi versede ona göre hareket etsek Smile
Dostlar bir tiyo;

Nasip olursa 24.Mayıs.2014, Cumartesi günü saat 18.00'da Fatih Karagümrük (eski adı Vefa) stadında şampiyonluk töreni olacak ve sembolik olarak Giresunspor'a kupa verilecek.
Programda tüm futbolcular, teknik heyet ve idareciler orada olacak.
Şimdiden sosyal medyadan bunun duyurusunu yapın. Zaten Giresun Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu ve Mavi Karadeniz Televizyonu bununla ilgili tanıtım ve reklam çalışmalarına başlayacak.
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12