Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Full Version: Yap Bi Kadro :)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Evet beyler

http://www.footballuser.com

isterseniz bu siteye girip create dedikten sonra kadro yapabilirsiniz..

ben bir tane yaptım Smile ilerleyen dönemlerde duruma göre değişiklik yapabilirim.

[Image: 997249_Giresunspor.jpg]

bunların haricinde ;

-agbetu veya Ekigho Ehiosun
-erdem şen
-recep niyaz (kiralık)
-cafercan

alınabilir.
kaleci
Eray (boşta iyi kaleci varsa çok iyi olur)

defans
sağ bek: Berkan Yıldırım
sol bek: Anıl Karaer (sözleşmesi bitiyor, mersin çıkarsa gelmesi zor Smile
orta: Özgür Yılmaz-Jimmy Dixon

orta saha
göbek: Çağrı Ortakaya-Ramazan Sal
Sağ Kanat: Samed Kartal
Sol Kanat: Serdar Eylik

Forvet: Simon Zenke-Kahe

BURAK SALLAK diye oyuncu danışmanı var adamın yabancı oyuncularının hepsi sağlam Smile
benim gözümde bu kadro iş yapar çoğu oyuncu da rahat alınabilir dediğim.
bende şu zenkeyi sevemedim bi türlü..

kahe iyi olur aslinda hemde Türk vatandasi
Ligin kaşarlanmış yabancıları yerine yeni yetenekler aramak daha mantıklı. Şimdi Kaheye falan gitsen bi ton para ister ama bulup getireceğin adamı daha ucuza kapatırsın.Hem de elinde parlarsa kar edersin.
Karabükün Emenikede yaptığı gibi.
Hocam sofianne hanni kaçtı elden onun yerine iyi bi kanat bulalım Big Grin
(18-05-2014, 15:06)quaresma_28 Wrote: [ -> ]Hocam sofianne hanni kaçtı elden onun yerine iyi bi kanat bulalım Big Grin

kotu oldu ya daha yeni olmus saatler oncesinde..

cok begendigim bir oyuncuydu belcika takimi kiralik falan vermez mi acaba Big Grin
(18-05-2014, 15:23)maicon_28 Wrote: [ -> ]
(18-05-2014, 15:06)quaresma_28 Wrote: [ -> ]Hocam sofianne hanni kaçtı elden onun yerine iyi bi kanat bulalım Big Grin

kotu oldu ya daha yeni olmus saatler oncesinde..

cok begendigim bir oyuncuydu belcika takimi kiralik falan vermez mi acaba Big Grin

hemen kapmış adamlar bırakırlar mı bize Big Grin o değil de süper ligde oynayabilecek kapasitesi var bence gitmiş belçikada zar zor kümede kalmış takıma.
Mersin samsun maçını izledikten sonra kadro kurmaya gerek yok bizdeki futbolcular ilk 11 yapamaz zaten Sad
Valla bir an önce kongre olacak mı olmayacak mı karar verilsin.Yapılacaksa yapılsın. Hemen transfere başlanması lazım.
PTT 1. LİG bu sene ölüm gibi. İnanılmaz zor bir sezon bizi bekliyor.
[Image: 997847_Giresunspor.jpg]

Göztepe çıkarsa Halilin yerine Eren de olabilir.2 senedir sağ açık oynuyor zaten Mersinde
Pages: 1 2