Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Full Version: BSL 2016-2017 Sezonu
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
gitti maç

çok şanssız kaybettik. Malcolm çok berbat oynuyor, takıma zarar veriyor. Murry fena değildi beğendim, ileride daha iyi olabilir takıma alışınca..

Takımda uzun olsa bugün yenerdik. Resmen pota altında ezildik, emircan savunma ve faul konusunda çok tecrübesiz ve tecrübe konusunda çok yavaş gelişeceğini düşünüyorum. Diğer gençlerimiz öyle değil. 3-4-5. faulleri çok skandaldı emircanın, özellikle 5.faulü

Okben yine büyük oynadı, zaten son süreçte onun oyunu sayesinde ortak olduk skora ve öne geçtik.

zorlu 4 maçlık fikstürde 4 te 0 yaptık ulan hepsinde kadro eksikti, en azından 4 te 1 yapsak bile yeterdi. Bence abartmaya gerek yok göze çok hoş gelen bir oyunoynuyoruz, akıllı oynuyoruz(Abartıyor da olabilirim ama ne bilim, ben geçen sene ki takıma göre daha çok zevk alıyorum bu takımdan) ama hem tecrübe hem de yeri geldiğinde eksik oyuncudan ötürü 10 ila 14 arası bir sırada bitireceğimizi düşünüyorum. Playoff olmaz, düşük ihtimal avrupa

Bu arada inşallah uzun transferi yetişir, büyükçekmece yenilgisi moralleri 0 yapar. Çok kritik bir maç , nefes almalıyız
kazanabileceğimiz bir maçı kaybettik ama böyle kaybetmeye ne denilebilir ki..eminim taraflı tarafsız bugün izleyen herkes türk oyuncularımızın bu mücadelesini gurur duyarak izlemişlerdir. Zorlu fikstürde tahmin ettiğimiz gibi 4 'te 0 yaptık eksta galibiyet süpriz olurdu şimdi geldi kazanmamız gereken maçlara Büyükçekmece-Balıkesir-Tofaş maçlarıyla yeni bir seri başlatmalıyız.
Bugün izlediğimiz Murry'i beğenmedim fakat daha ilk maçı ilerleyen haftalarda Ledo gibi daha çok sorumluluk alması skora daha katkı yapması lazım.
(18-12-2016, 17:12)cotanak88 Wrote: [ -> ]kazanabileceğimiz bir maçı kaybettik ama böyle kaybetmeye ne denilebilir ki..eminim taraflı tarafsız bugün izleyen herkes türk oyuncularımızın bu mücadelesini gurur duyarak izlemişlerdir. Zorlu fikstürde tahmin ettiğimiz gibi 4 'te 0 yaptık eksta galibiyet süpriz olurdu şimdi geldi kazanmamız gereken maçlara Büyükçekmece-Balıkesir-Tofaş maçlarıyla yeni bir seri başlatmalıyız.
Bugün izlediğimiz Murry'i beğenmedim fakat daha ilk maçı ilerleyen haftalarda Ledo gibi daha çok sorumluluk alması skora daha katkı yapması lazım.

hocam, tanıyan kişiler zaten ledo gibi birini beklemeyin dedi. Daha çok pas dağıtıcı, asistçi bunun yanında hiçte fena olmayan skorer kimliği var diyorlardı. Hatta bazı yorumcular eğer bekleneni verirse ledo döndüğünde malcolm gönderilir demişlerdi. 

Tam hazır değil, yeni bir takım sonuçta ama yine de ilk maçına göre fena değildi. Umarım daha iyi olur..
İlk yarı bitmeden en az 1 galibiyet almamız lazım. 2 olursa süper olur 3 olursa muhteşem ötesi olur.
şu 4 maçlık seriden sonra artık garanti gözüyle bakmaya başladım ben play offflara. hele avrupanın hiç kaçarı yok böyle gidersek. 4 maçın 3 ünde kafa tuttuğumuz 3 takım eurolig takımı beyler, hatırlatayım. hatta ikisi euroligde bile play off mücadelesi veren takımlar. euroligin şampiyonluk adayı takım ise çirleflik yaparak kurtuldu elimizden. daha uzun transferi yapılacak, curry alışacak falan. olmaz ama hani bide furkan olursa ksk yı bile altımıza alabiliriz.
Yerel basına da saydırayım şurdan. Futbol takımına boy boy toz pembe haberler, basket takımına haftada 1-2 haber. Şimdi de "YGBS Yine Üzdü" diye başlık atmışlar.

Siz boşverin hiç bulaşmayın şu takıma. Pırıl pırıl tertemiz takım, sizin o cehalet dolu kafalarınıza para kazanmak için alet olmasın.
Furkan Banvit'e gitti bu arada.
(20-12-2016, 18:01)ArmanınPeşinde Wrote: [ -> ]Furkan Banvit'e gitti bu arada.

Furkan şuan oynanan Zalgiris maçında kadroda, aynı şekilde banvitteki can maksimde nymburg karşısında kadroda şuan.
(20-12-2016, 20:36)kerasus Wrote: [ -> ]
(20-12-2016, 18:01)ArmanınPeşinde Wrote: [ -> ]Furkan Banvit'e gitti bu arada.

Furkan şuan oynanan Zalgiris maçında kadroda, aynı şekilde banvitteki can maksimde nymburg karşısında kadroda şuan.

Henüz resmileşmemiş hocam. Yakında açıklama gelir ama.
uzun transferi yapılmadı hala

bu uzun rotasyonuyla çekmece maçı sıkıntı
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48