Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Full Version: BSL 2016-2017 Sezonu
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
lige katılım işlemlerini yapmışız.
Ferhat Yeşiltaş Dünya ikincisi olan U-17 Milli takımının hocasının adının geçtiğini belirtmiş ayrıca genç ve potansiyelli oyuncuların geleceğinide söylemiş
İşimiz çok zor.
Anladığım kadarıyla önümüzde iki seçenek vardı. Ya direk kapatmak, yada yavaş yavaş eriyerek yok olmak ve o arada şans eseri bi sponsor çıktı çıktyı yoksa finiş. Bizde bu durumda B şıkkını tercih etmiş görünüyoruz.
Şöyle bir sistem olabilir Milli takımların yaş kategorisinde başarı sağlayan gençler kiralanır yerli transferine büyük bir bütçe harcanmaz kalan bütçe ile yabancı transferi yapılır
Aga kapatın gitsin.Can çekişmeye gerek yok.Bu şehirden hiçbir halt olmaz.Birkaç senelik heyecan yeter.
Crocker 500.000 $ karşılığı Çin'e gitmiş.
acaba sözleşmemiz vardıda bizmi aldık o 500 bini? büyük ihtimal değildir ama bize gelse bizi ihya eder lan o para.
Quote:Spor Toto Basketbol Ligi ekiplerinden Yeşilgiresun Belediyespor Kulübü Başkan Vekili Bülent Yavuz, lige katılmayacakları yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

Yavuz, yaptığı yazılı açıklamada, basında kulübün kapatılacağı, devredileceği veya ligden çekileceği yönünde haberlerin yer aldığını belirtti.

İddiaların kesinlikle gerçek dışı olduğunu kaydeden Yavuz, "Kulübümüzün lige katılmaması gibi bir konu kesinlikle mevzu bahis değildir. Kapatılma, devredilme ve çekilme iddiaları tamamen dedikodudan ibarettir. Bu konularla ilgili de tek bir görüşme dahi yapılmamıştır ve yapılmayacaktır. O yüzden herkesin kendi işine bakmasını rica ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Bülent Yavuz, yeni sezon hazırlıklarının tüm hızıyla sürdüğünü aktararak, şunları kaydetti: "Bu haftadan itibaren başantrenör ve oyuncu transferleri konusunda nihayetlendirmeyi planladığımız görüşmelerimiz konusunda ayrıca yönetim kurulumuz tarafından bilgilendirme yapılacaktır. Transferler için 9 Ağustos Salı günü yapılacak olan olağanüstü genel kurulu beklemeyeceğiz."
şu adamlara destek olunmuyor kahroluyorum, adamlar şu şehirde ne işler yaptılar hala bir tane destekçi çıkmıyor.