Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Full Version: BSL 2016-2017 Sezonu
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
geçen sezon çifte lisansla oynamış doğuş ve acıbadem de. doğuşta birkaç maçına denk geldim okadar geniş kadro içinde yer bulup iyide katkı yapması müthiş bir olay.
Genç yerli oyunculara yönelmek son derece isabetli bir karar olmuş. Her sene çuvalla parayı tek senelik yabancılara gömerek bir yere varılması mümkün değil. Bu tarzın hiçbir şekilde sürdürülebilirliği yok.
Geçen sene kanımca iyi yabancılar bulduğumuz için iyi bir sezon geçirdik bu sene farklı bir sistemle yola çıkıyoruz. umarım yerliler kendilerini gösterme adına çaba sarfeder de giresundan milli takıma oyuncu göndeririz.
öyle ama alacağımız 4 yabancı zaten banko oynayacak. yerliler rotasyonda iş yapacak .
(04-09-2016, 13:59)cotanak88 Wrote: [ -> ]Geçen sene kanımca iyi yabancılar bulduğumuz için iyi bir sezon geçirdik bu sene farklı bir sistemle yola çıkıyoruz. umarım yerliler kendilerini gösterme adına çaba sarfeder de giresundan milli takıma oyuncu göndeririz.

geçen seneki kadro yerlisi yabancısı harmanlanıp mücadeleci bi takım olsaydı eurochallenge kupasını zorlardı. bizimle beraber çıkan b.çekmece bu sene avrupa kupalarında mücadele edecek. bütçeside bizden çok yüksek değildi. sadece dediğim şeyi yaptılar. biz ise kandemir denen kansız şerefsizin egoları yüzünden bir seneyi boşa geçirdik ve o boşa geçen sezon yüzünden kapanma tehlikesiyle karşı karşıya kaldık.
İlk hazırlık maçımızda Samsun BŞB Anakent'i 93-82 yenmişiz. alt lig takımı bile olsa güzel. Zira bildiğim kadarıyla daha takım kadrosu bile tamamlanmadı ve sezon hazırlıklarına ise sadece birkaç gün önce başlayabildik. Gerçi Emircan zaten yazı Amerika da yaz liginde geçirdi ordan çok hazır dönmesi muhtemeldi. demek diğerleride boş geçmemişler demek yazı. helal olsun.
bugün saat 17:00 de trabzon ile hazırlık maçımız varmış. TBFTV veriyor maçı.
bakalım vaziyet alalım takımın halini görelim. Hiç umut var mı yok mu
ilk yarısı 42-34 bitti . yabancılar her zamanki gibi skorer isimler fakat yerlilerde şans buluyor haliyle . hoca iyiye benziyor galiba Smile
tbftv yine yaptı yapıcanı. izleyemedik ama maçı genelde 10+ farklarda tutmayı başarıp rahat bi galibiyet aldık. 86-81. 2 de 2 yaptık hazırlık maçlarında. hemde daha 1 hafta ancak oluyor adam akıllı hazırlıklara başlayalı.