Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Full Version: Yeni Hocamız Yücel İldiz
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2

Besli28

[Image: l32zkg.jpg]

Giresunsporumuz Yücel İldiz ile anlaştı. Ligi bilen bir hoca. Kesinlikle doğru bir seçim.
hakkımızda hayırlısı olsun

karabük haricinde başarısı yok. Son yıllarda a.demir ve malatyada çok kötü bir çizgisi var.

Bazı şeylere taktı mı takıyor deniyor

Devre arası iyi adam getirebilir + özellik olarak onu söyleyebiliriz ve karabükte başarılı oldu bizde karadeniz kulubüyüz belki frenkanslar tutar Smile

son olarak engin korukır, mehmet altıparmak, reha erginer gibi isimler geleceğine daha iyi oldu
takımımız için hayırlı olsun. ama forvet ve kaleci olmayan bir takıma ne kadar fayda sağlayabilir bilemedim. belki ara transferde forvet alırlar ise birşeyler olabilir.
takımımıza hayırlı olsun, muhtemelen gelirken transfer sözü almıştır ve devre arası bizi hareketli bir transfer sezonunun beklediğini düşünüyorum, başarılı da olacaktır
Kaleci, sağ bek, sol bek, ön libero ve forvet transferleri ile başarılı olur.
adaylar arasından iyi bir seçim olmuş. bende transfer sözü almıştır diye tahmin ediyorum.
İyi güzel.
Güzel seçim umarım basarili olur
Hayırlı olsun.
Hoca hayırlı olsun.

Bu arada tv 8.5 da her ne kadar fark yiyecek olsalar da bence dünyanın en iyi futbolcusu olan ronaldoya karşı igors var. Gurur duydum valla yalanı yok.
Pages: 1 2