Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Tam Versiyon: Türkiye Kupası 2017 / ANKARA
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2
Yeşil Giresun Belediyespor
Fenerbahçe
Anadolu Efes
Beşiktaş
Banvit
Darüşşafaka
Karşıyaka
Galatasaray


15-19 şubat ANKARA ARENA SPOR SALONUNDA MAÇLAR . . .
Ankarada olması çok iyi olmuş kendi adıma. Biraz takımı izleriz. Zamanı da iyi
7 tane ekolun yaninda yanci gibiyiz
diğer 7 takımın yanında harbi yancı gibiyiz. ama 7 tane ekol demek biraz fazla iyimser olmuş diğer takımlara. daçka desen bugün var yarın yok, ferit efendinin yarın kafası atarda doğuşu çekerse sürünecekler. ksk desen ufuk sarıcanın mirasını yiyor bu sene. birkaç seneye eski hallerine geri dönerler, play off oynarsa dua edecek takım. orada ekol diyeceğin bir tek efes ile banvit var. hele o 3 takım basketbol için asla ekol sayılamazlar. ha obradoviç kaldğı sürece fener avrupada bile ekol demek olur ama hakkını teslim edelim.

bize gelince, ahmet kandemir şu takımın yaptıklarına bakıp o lisansını yırtıp çöpe atsın ve gitsin pazarda limon satsın. geçen sene bundan daha yüksek bütçeli ve bariz daha kaliteli takım onun yönetiminde düşme hattındaydı. öyleyse herkes bildiği işi yapsın.
Okben daçka ile anlaştı. Karşılığında Metin Türen bize gelecek.
okben gitmiş hata yapmış daçkada havluculuk yapar benchte
metin türen ne alaka mk? ledo yok okben yok kim atacak sayıları? tamam okben gitmek istemiş olabilir ya da kulübu efes oraya vermek istemiş olabilir de okbenin yerini boyalı alan oyuncusuyla doldurmak ne alaka? 3 numarada kim oynicak inanç mı?
cidden bildiğin hem biz hem okben zararlı çıkmış Smile

hadi okben cephesine bakmıyorum zaten net bir şekilde görülüyor, herkesin ortak fikri yanlış yaptığı da

kendi açımızdan bakarsakta fena derece de yandık. Ledo varkende yokken de skor yükünü çeken isimlerden biriydi okben. Yerine pota altı oyuncusu geldi. Sayıları kim atacak şimdi pota altından bom boş kaçıran ivanov mu yoksa , murry mi..

ledo haftaya ts maçına yetişecek diyorlardı, keşke en azından şu antep maçına çıksaydı okben ondan sonra gitseydi. Yandık kesin takviye lazım.

Eğer düşme hattı biraz karışık olsa galibiyet olarak bize yakın olsalar düşme ihtimalimiz bir hayli yükseldi derdim
Okben ne yaparsa yapsın artık, zerre umrumda değil. Böyle bir yapılanmayı sezon ortasında bu şekilde bırakmak aşırı saçma ve kesinlikle sporcu etiğine uymayan bir durum. Kariyerinde başarılar diyemeyeceğim, içimden gelmiyor.

Bizim açımızdan çok kötü oldu. Bu hamle sonrası Murray kalacaktır takımda büyük ihtimalle. Artık ciddi anlamda küme düşmeme mücadelesi vereceğiz.
Sayfa: 1 2