Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Full Version: 23.Hafta | Ümraniyespor 1-0 Giresunsporumuz
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Besli28

TFF 1.LİG
23. HAFTA

5 Mart Pazar 13.00
İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadyumu
TRT Spor
[Image: kbALBy.png][Image: oj287Q.png]
Es-Es maçında kartları vizeleyen ve basım işlemlerini yapanlara ücretsiz bilet varmış. Hala daha passolig almayan varsa şehirde ayıp. Yönetim daha ne yapsın Smile
Ümraniye maçına gelirsek,çok zor bir maç bizi bekliyor. İlk golü biz bulursak maçı alırız gibi sanki. Yine pes etmeyen ve zorlu fikstüre girmeden puan kaybına izin vermeyecek bir takım istiyoruz. Güveniyoruz. Takıma,teknik ekibe,yönetime. Allah yardımcımız olsun.
Ümraniyenin oyun stilini bize benzetiyorum maça kontrollü başlıyorlar öncelikle gol yememek için oynuyorlar daha sonra organize ataklarla gol buluyorlar. beleck diye bir yabancıları var nerden buldularsa çok iyi adam mutlaka önlem alınmalı ona. içerde sadece göztepeye yenilmişler işimiz biraz zor ama ilkleri yaşadığımız bir sene oluyor istanbulda 4 bin taraftarımızla bununda üstesinden geleceğiz Allahın izniyle. Sen yaparsın Giresunum..
Arkadaşlar,

Çarşamba günü bilet satışları yapılmayacak mı?
Bilgi veren olursa sevinirim.
mutlak kazanmamız gereken bir maç, üst sıralarda ki takımlardan illa ki birileri puan kaybedecek daha zor fikstürler öncesi kazanmamız gerek.

Göztepe Elazığ'a, Eskişehir Bolu'ya, Malatya Balıkesir'e, Sivas Altınordu'ya gidiyor, illa ki birileri puan kaybedecek hatta hepsi bile kaybedebilir nispeten bu rakiplere göre kazanma oranımız daha yüksek.
Kazanmamız gerekiyor.Rakip ne yaptığını bilerek oynayan bir takım.1-0 olsun bizim olsun.
Bilet 30 tl mis
yanlız tribünleri çok bölmüşler simdi passo dan baktım da. maç zamanı itlik yapmasın bu ümraniyeliler. hem 30 lira hem itlik :/ 10 lira yapsa stat dolardı ama simdi 5000 kişi anca gider
ümraniye abartmış en azından 20 tl daha makul olurdu ümraniye taraftarına da aynı fiyattan kitlemişler bu arada olimpiyat sıtadının karşı cephesinin alt tarafıı komple giresuna ayrılmış canlı yayında paso biz gözükeceğiz. ümraniyeye kıyı köşe bir yer ayırmışlar misafir takım muamelesi yapmışlar resmen Big Grin
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17