Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Tam Versiyon: Spor Toto 2.Lig Play-Off'lar
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2 3
- Spor Toto 2. Lig'de 2016-17 normal sezon maçları tamamlandı. 

- Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta Ankaragücü ve Beyaz Grup'ta İstanbulspor takımları şampiyon olarak önümüzdeki sezon TFF 1. Lig'de mücadele etmeye hak kazandılar.

- Kırmızı ve Beyaz grupları 2.-5. sıralar arasında tamamlayan 8 takım Play-Off oynayacaklar, 1 takım daha TFF 1. Lig'e yükselecek.

4 Mayıs Perşembe | 8 Mayıs Pazartesi
Saat: 16:00

K1 Menemen Bld.spor - Gümüşhanespor
K2 Hatayspor - Kastamonuspor
B1 Sivas Bld.spor - Amed Sportif
B2 Kocaeli Birlikspor - BŞB Erzurumspor

- Çift maçlı eleminasyona göre oynanacak çeyrek finallerde tur atlayanlar K2-K1 ve B2-B1 şeklinde eşleşerek yine çift maçlı eleminasyona göre yarı final oynayacaklar.

- Yarı final galipleri tek maç üzerinden final oynayacak.

-  Benim favorim Gümüşhanespor.
Kastamonu gelir benim tahminime gore
Gümüşhane gelsin, hem yakın deplasman, hem de çok kalabileceklerini sanmıyorum.
Kocaeli gelsin deplasman yapalım Big Grin
erzurum yada kastamonu gelir. kastamonu iyi geçti çıkışa Big Grin
(30-04-2017, 19:41)ArmanınPeşinde demiş ki: [ -> ]Kocaeli gelsin deplasman yapalım Big Grin

Onlar 3.lig de play off oynayacaklar.
(30-04-2017, 22:36)123456 demiş ki: [ -> ]
(30-04-2017, 19:41)ArmanınPeşinde demiş ki: [ -> ]Kocaeli gelsin deplasman yapalım Big Grin

Onlar 3.lig de play off oynayacaklar.

Kocaeli Birlikspor var hocam alttan gelecek olan. Kocaelispor ayrı.
4 maç oynanmış, 4'ünde de deplasman takımları avantajlı skor almış Smile Rövanşlar Pazartesi günü
Bugün 3.ligden 2.lige yükselme maçları oynanıyor. Saat 3'te Sakarya-Diyarbekir TRTkürdi'de, akşam 7'de Altay-Kocaeli aspor'dan canlı verilecek. Tek maç, kazananlar çıkacak, ilgilenenler kaçırmasın.
Uzatmalarda geriye düşüp geri dönüş yapan Sakarya ve penaltılarla kazanan Altay 2. lige yükselen ekipler oldular. İkisi de önemli kulüpler, 3. lig yakışmaz. Yarın 2. lig play-offlarının yarı final rövanşları oynanıyor. Ulusal kanallardan yayın bilgisine henüz rastlayamadım.
Sayfa: 1 2 3