Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Full Version: TAHİNCİOĞLU BSL 2017-2018 Sezonu
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(30-12-2017, 20:31)genoa28 Wrote: [ -> ]ben bu ahmet kandemir denen adamı hiç sevmiyorum, kötü de antrenör

YGBS yönetimini her ortamda bugüne kadar övmüş, takdir etmiştim ama şu hamle kendi vizyonlarına ters, başarısız olduğu için gönderdiğin koçu tekrar geri almak YGBS yönetiminin vizyonuna yakışmadı, bu hamle az çok sonunda başlangıcı gibi duruyor, o sene bu sene gibi düşüyoruz, bir daha tekrar geri gelmek çok zor olduğu gibi maddi destek kısıtlı olduğu için orada bile kalmak çok zor olacak, güzel heyecanlar yaşattılar ellerinden geleni yaptılar ama maddiyat olmadan bu kadar olabiliyor
ozan bulkaz'a çökmemiz gerekiyordu. ahmet kandemir ile alt lig garanti.
ozana bizden once trabzon çökmüş zaten. bende neden ozan dururken ahmet ne alaka diyordum ama ahmetin ilk maci olan trabzon macinda bi baktim ozan rakip koc.

bu arada besiktas macinda yorumcu ve spikerin annelerini tum giresun seyetsin. yunan takimi gibi davrandilar gavatlar
Trabzon kazandı bugün rakipler bir bir kazanıyor Kandemir hamlesini hiç anlamadım ayrıca adam Kosovaya gitmiş ülkede takım bulamamış sen geri getiriyorsun bu adam çok iyi bir hoca olsa sen yollamazdın çıkardığı sene Kandemirin o sene beğenmeyip kullanmadığı Buğrahan Tuncer Tufan bu sene iyi süre alıyo üst ligde özellikle Buğrahan çok iyi bir sezon geçiriyor
(05-02-2018, 01:16)Giresun Wrote: [ -> ]Trabzon kazandı bugün rakipler bir bir kazanıyor Kandemir hamlesini hiç anlamadım ayrıca adam Kosovaya gitmiş ülkede takım bulamamış sen geri getiriyorsun bu adam çok iyi bir hoca olsa sen yollamazdın çıkardığı sene Kandemirin o sene beğenmeyip kullanmadığı Buğrahan Tuncer Tufan bu sene iyi süre alıyo üst ligde özellikle Buğrahan çok iyi bir sezon geçiriyor

giresundan evli olduğu için torpilli zaten.
yalnız şu geçen seneki takımdan kendini kurtaran bi gill oldu. geçen sene belliydi adamın yeri bizim takım olmadıgı. khimki ye gitti orda dahi süre buluyor euroleague de . bakıyorumda
dün akşam resmen takımı taşıdı gill. seneye en kötü ihtimal takımında kalır yada daha iyi bi teklif alır artık. mücadelesiyle çok şey katıyor takımına. onun tam aksine ledo ise yetenek fukarası efeste bile yapamadı gereksiz egosu yüzünden. oysa o kadro içinde yıldız olabilirdi.
trabzon ibb deplasmanında 100 attı. geçmiş olsun bu skor düştüğümüzün resmidir.
(10-02-2018, 13:41)kerasus Wrote: [ -> ]dün akşam resmen takımı taşıdı gill. seneye en kötü ihtimal takımında kalır yada daha iyi bi teklif alır artık. mücadelesiyle çok şey katıyor takımına. onun tam aksine ledo ise yetenek fukarası efeste bile yapamadı gereksiz egosu yüzünden. oysa o kadro içinde yıldız olabilirdi.

işte böyle tiplere uyuz oluyyorum sonra ben niye böyleyim derler. ledo sezon sonu baskonia ya gitti niye tutunamadı cunku iyi değildi. salak işte. okben de öyleydi bak enes berkaya obradovic istemiş zamanında geliştirmek için. adam bizde yardırıyor. ama gill cidden çok iyi. bizdeykende hele ki orta mesafeli atışları çok iyiydi. tam anlamıyla forvetti. yokluktan pota altına bile alsan iş yapar. dediğin gibi seneye gider büyük ihtimal. zaten ilk basta honeycutt ı gill sandım :Big Grin saçları kesmiş başkan :Smile bu arada düştük ya . ötesi yok gibi. fazla borç yapmasak bari .
futbola daldık bunu unuttuk. ilk yarı 42-29 gerideyiz. yenileceksek şöyle 30-40 küsür yiyelimde bari hocayı yollayalım. yoksa ciddi manada kümede kalma ihtimalimiz yok.