Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Full Version: 22. Hafta| Giresunspor - Denizlispor
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
[Image: Untitled.png]Öncelikle herkese iyi akşamlar dilerim.

Hem mevcut havayı kırmak, hem bu kötü Eskişehir maçını unutmak, hem de ilk maç başlığımın uğur getirmesini temenni ettiğim için biraz erken açtım. 

Takımımız malum çok zor bir süreçten geçiyor. Gitgide öz güveni kaybolan bir takım haline geldik. Ne var ki hala daha uzun bir maraton var önümüzde. Geçen yıl 21.hafta sonunda 36 puan toplayıp, 2.sıranın hemen 2 puan ardında kapatmışız haftayı. Şu an 31 puandayız ve 7 puanlık bir fark gözüküyor. Bunu kapatmak için en az 4-5 maçlık bir galibiyet serisine ihtiyacımız var ki o da pek mümkün gözükmüyor, en azından şimdilik. 

Fakat, önümüzde ciddi bir play-off seçeneği var. Yine referans olması açısından, geçen sene 21 haftada 31 puan toplayan Boluspor ligi 4. sırada bitirdi. Benzer bir akıbeti yaşadığımızı söylemek mümkün. Yine bir diğer avantajımız, yarın Gazişehir'in kazanması ihtimalinde playoff hattına bir takım daha gelecek. Bu rekabetin kızışması da aslında bir bakıma avantajımıza olabilir. Yeter ki soğukkanlı olup kazanmaya başlayalım.  

Bu karşılaşma da bunun için güzel bir başlangıç olabilir. Rakibimiz şu an 7 puanlık bir farkla küme hattında. Haftaiçi teknik direktör değişikliğine gitmeleri muhtemel. Eskişehir'in Ümraniye'ye ve Samsun'un Altınordu deplasmanına gitmesi rakibimizin iştahını kabartacak ve kazanmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Ancak bizim, sebebi ne olursa olsun daha fazlasını yapıp bu maçı kazanmamız ve iç sahada tekrar moral kazanmamız lazım. 

Hatalar yapıldı doğrudur. Forumda çok kahrolduk, küfrettik, hayal kırıklığı yaşadık. Bu maç, yeni bir başlangıç yapmak için de çok önemli. İstesek de istemesek de biz bu oyuncu grubuyla yola devam edeceğiz ve bu adamları da bir şekilde kazanmamız gerektiğini düşünüyorum. Yılmaz Hoca bu konuda bizim için bir şans olabilir. Kulağa garip gelecek belki, ama Giresun'da ki taraftar gruplarıyla organize olunup, tesislere takıma moral vermeye gidilebilir. Oyuncuları yuhlarsak zaten bu moral motivasyonsuzlukla kamyon aşağı gideriz, ama kazanacağımız 1-2 maçlık seri bizi çok farklı bir konuma sokabilir. 3 hafta sonra Ümraniye deplasmanına gideceğimizi de hatırlatayım. 

Bu nedenle inşallah bu maç yeni bir başlangıç olur, bir milat olur. Benim de ilk siftahım inşallah uğurlu gelir. Herkesin işinin gücünün rast gideceği, güzel bir hafta olsun. Umuyorum cumartesi akşamı burada keyifli şeyler konuşuyor oluruz Smile
Denizlispor`a bir puan bile yetmiyor üç puan için gelecekler. Eğer açık oynarlarsa yeneriz diğer türlü Bolu ve İstanbul maçlarının kopyasını yaşarız.
Denizlispor Fatih Tekke ile anlaşmış
(12-02-2018, 13:36)mvsr Wrote: [ -> ]Denizlispor Fatih Tekke ile anlaşmış

adam manisa basındayken bizi yendi . şimdide yenerse gör dalgayı
(12-02-2018, 15:00)Semih Karahan Wrote: [ -> ]

Bolu ile de yenmişti önceden. Adam durup durup bizi yeniyor.
(12-02-2018, 15:01)123456 Wrote: [ -> ]
(12-02-2018, 15:00)Semih Karahan Wrote: [ -> ]

Bolu ile de yenmişti önceden. Adam durup durup bizi yeniyor.

ha ben onu unuttum :Big Grin adam giresunun bug unu bulmuş :Big Grin bizim takıma gelse bari
Değil Fatih Tekke Mourinho Tekke de gelse kazanacağız.
Gazişehir maçın 30. dakikası itibari ile 2-0 önde.Bir hayıflanma içerisindeyim.Berbat bir futbol var.Özellikle Adana kötü.Ah ulan Rıza yanlış transfer politikası yüzünden ne hallere soktun bizi.
artık hiç kasmıyorum kendimi aga. çıkamıycamıza alıştırdım kendimi artık. kendi taraftarı bile sattı bu takımı. ben daha ne diyim.
Adana - Gazi maci neden yarida kaldi?

Tvden simdi gordum, elektrikler kesilmis

Ozgurcan gol atmaya devam ediyor, Tugay Kacar da atti. Td erkan sozeri.

Adamlar calisiyorlar.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22