Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Full Version: 26.Hafta Manisaspor 0-4 Giresunsporumuz 06.03.2018
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
   [Image: 000111_120x120.jpg]                                      [Image: 000187_120x120.jpg]

TFF 1. Lig  -  26. Hafta
Manisa 19 Mayıs Stadı

06.03.2018 Salı  16.00

Maç hafta içi. Manisa son 6 maçta 1 puan aldı.Biz Antep maçıyla beraber bir hava yakalamış olabiliriz.Ne olursa olsun 3 puanı alıp gelmeliyiz.
Playoff istiyorsak almalıyız bahanesi yok
bende diyorum biz niye cuma oynadık meğersem salı günü maçımız varmış. bende çarşamba falan sanıyordum Smile
Manisa zor takım çok güzel bir defans futbolu oynuyorlar 3 maçını son dakikalarda kaybettiler zaten Korkishko'nun sorumsuzluğu çok kötü oldu bizim için ayrıca Fatih formdayken cezalı duruma düşmeside kötü oldu.Bir şekilde erken gol bulmamız lazım savunmayı açmak için Korkishko yerine kim oynayacak o çok önemli Dialiba yine umursamaz olacaksa sahada oynamasına hiç gerek yok Atta falan oynasın birisi şu hafta olan 2 maçtan 6 puan çıkarırsak müthiş olur Erzurum ve Altınordu maçlarınıda o gazla alacağımızı düşünüyorum ayrıca
Hedef için kazanmak zorundayız.Küme düşmesi garanti bir takıma iki maçta da yenilmek hedefi olan takım için kabul edilebilir durum olmaz.
Çıkıp yeneceksin.
fatih tekke yoksa alırız maçı.
Beyler gerçekten zor bir maç olacak ama metin hoca kilidi çözecektir. Basar geçeriz.
kazanıp kafa olarak rahatlamamız lazım, kazanalım en azından ligde kalışı garanti hale getirelim, play-off olur olmaz ona bakarız
Kazanırız, çok umutluyum yalnız futbol sahada oynanıyor manisanın tam fişi çekilmedi hele geçen hafta kaleci filan gol attıya genç ve de istekli kadrosu var, he düşmeye düştüler ama bu tarz ekipler her zaman tehlikelidir. Kadro geçen maç idealdi hoca aynı kadroyu denemeli almedia ve ahmad oynamalı
Amed geriye çok yardıma gelmiyor biraz yardıma gelmeli..yetenekli ama çok şahsi oynuyor biraz daha dikkatli olmalı
Almeidayi beslersek çok gol atar kolluyor sağı solu ve yürekten oynuyor
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9