Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Tam Versiyon: Giresunspor 2018/2019 Sezonu
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Ben olsam ads den Yiğit can erdogani alırım savunmayı aykut yigitcan yaparım yaşı var ama 90 dakika müthiş hırslı aykut la super ikili olurlar
(30-05-2018, 19:27)Semih Karahan demiş ki: [ -> ]aynen ama önceki senede de caner müthiş diyorlardı bize geldi fos oldu. bize stabil adam lazım stabil adam iş yapıyor bizde.

kanka caner artık istemeyerek geldiği için mi bilinmez takımdan üstün gördü kendini. Kadro dışı kalıp geldikten sonra iyice artistlendi, daha da söz sahibi oldu. Zaten dikkat edersen ilk hafta 5-6 süperdi..

Yani canerin durumu istisna, belki bundan sonra gideceği takımlarda da göstereceği performans eskisi gibi olmayacak ama yukarıdaki söylediğim bir gerçek.

Onun dışında ben daha çok devamlı bindiren sağ bek seviyorum. Erdem Özgenç, Caner , Koray Altınay her ne kadar kalitesi yüksek olmasa da bizim Berkan Yıldırım tarzında..

EDİT : Stopere Lokman Gör'ü isterim ben
bu takım orta kafa gol oynasa uğur olmaz derimde uğur hüsamın biraz daha iyi hali. ayıca uğur hucuma çıkan birisi . söylediğin sağ bekler bence cuk olur . erdem ankaragucunden once bize gelse çok sevinirdim ama bundan sonraki seneler ömer hacısalihoğlu'na döner. rızvan'a döner. berkan gelse bence çok iyi olur
Önce golcü hee al sana golcü Smile
Mucadele edecek adam lazım bize zaten normalin biraz üstünde oynasa yeter bu ligde zaten
Berkan ve Özgür`ü gönder yerlerine yeniden adam al. Bu ikili gittikten sonra Onur ve Hüsam`ın performansında da büyük düşüş oldu. Son üç sene ligin en ucuz ama en sağlam defanslarından biriydik. İnsanın zoruna gidiyor yönetimin eli biraz para gördü her şey darmadağın oldu.
belki özgür tekrar boşa çıkabilir. onuru boşverde özgür aykut süper olur. denendi bilmiyorum ama bence iyi olur
(30-05-2018, 22:54)Semih Karahan demiş ki: [ -> ]belki özgür tekrar boşa çıkabilir. onuru boşverde özgür aykut süper olur. denendi bilmiyorum ama bence iyi olur

Özgür veya Berkan`ın tekrar bu kulübün kapısından içeri girme ihtimali yok.
O tren kaçtı.Başkan istese bile Özgür ve Berkan gelmez bu takıma.Ben olayım onların yerinde gelmem.
(31-05-2018, 01:04)mvsr demiş ki: [ -> ]O tren kaçtı.Başkan istese bile Özgür ve Berkan gelmez bu takıma.Ben olayım onların yerinde gelmem.

başkan çağırırsa ikisi de gelir