Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Tam Versiyon: Giresunspor 2018/2019 Sezonu
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Bakın 155’i ararın sizi attururun bu kulüpten.Dilinizi dutun.
Yoksa siz yönetimi sosyal medyada eleştiren bir takım çevrelerden misiniz ?
Belli ki bir b.k değişmeyecek geçen seneden. Göz göre göre yalan söyleniyor, biz de izliyoruz.
Bozbağ gidene kadar bu takımı bırakmak istiyorum, ama bu kez de Giresunspor sevgisi izin vermiyor.
Esasen Türkiye'deki bütün sorunların bir yansıması bizim takım. Her şeyi bildiğini sanan bir başkan. Asla kötü şeyleri kabul etmiyor, hep zamanında yaptıklarını anlatıyor. Bir eleştiri yaptığımızda da hemen "kulüp batıyordu, su yoktu, borç harç, Ordunun durumu bilmem ne". Ülkeyi yönetenlere bu açıdan çok benziyor. Zihniyet aynı. Bu kafayla gram ilerleme olmayacağı ayan beyan ortada.
Bana kalsa 25 oyuncuyu da gönderirim diyen başkan anılla çağlarla sözleşme yapıyor vay bee vizyon işte
Çapsızlık bu Smile şu ligde şehri yönetenlerin önüne Servet akıttığı başka takım var mıdır acaba? Buna rağmen hala Anıl’dan çağlardan medet umuyorsak ikinci Lige düşelim biz abi.
Bu sezon inşallah kümede kalmayi başaririz.
Fatih Kitapçı zamanında Akp milletvekilleri maça bile gelmiyordu. Ona rağmen adam takımı aldı 2 kere şampiyon yaptı. Bizi Of, Araklı,Pazar seviyesinden Ordu, Samsun, Eskişehir seviyesine çıkardı. Buna rağmen adamın bir kere edebiyat yaptığını görmedim.
Fiyatlarin düşmesi beklenirse transfer felan yapamaz kamp bitimine kadar. Geçen seneki gibi olcak yabancı felan alinmaz bu gidişle elde var zaten 4 tane bir de kofi kiralanir yeniden bu sefer düşmeye oynarız hakikaten.
(09-06-2018, 03:00)emre_1466 demiş ki: [ -> ]Fatih Kitapçı zamanında Akp milletvekilleri maça bile gelmiyordu. Ona rağmen adam takımı aldı 2 kere şampiyon yaptı. Bizi Of, Araklı,Pazar seviyesinden Ordu, Samsun, Eskişehir seviyesine çıkardı. Buna rağmen adamın bir kere edebiyat yaptığını görmedim.

maça gelmediği gibi bikeresinde çok iyi hatırlıyorum, canikli bi açıklamasında takıma destek olacakları üstü kapalı tehdit bile etti. işte bu şartlarda şampiyon yaptı takımı kitapçı. onurlu adamış koltuk sevdasına kapılmadı hiçbir zaman. şampiyon yapamazsam bırakırım diye rest çekipte, olamayacanı anlayınca klübü ite çakala bırakmam diye kıvırmadı asla.
Sayın Bozbağ, Çağların sözleşmesini uzatmakla birlikte ne yapmak, nereye varmak istemektedir ?
Goztepeden kaleci günay ve tanju bosta iş yapar