Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Full Version: Giresunspor 2018/2019 Sezonu
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(23-08-2018, 17:18)maicon_28 Wrote: [ -> ]
(23-08-2018, 15:59)Semih Karahan Wrote: [ -> ]
(23-08-2018, 14:23)maicon_28 Wrote: [ -> ]bayram hediyesi bir tane ön libero açıklasınlar. Bütün sezon Abdülkadir'e mahkum etmesinler bizi

dediğim gibi iyi bir 6 numaraya göre uzun vadede üst lige çıkar diye iddaa oynacağım Smile

kanka, hayvan gibi sağ sola koşup, açık kapatan, kesici, top tekniği düşük ön libero mu istiyorsun (Çağrı ortakaya, Tugay Kaçar, Mehmet Topal tarzı)

yohsaaa

daha tecrübeli, fazla koşup kendini hırpalamaktansa nerede duracağını bilen, top tekniği yüksek ön libero mu (Panos, Atiba tarzı) ??

şimdi elimizdeki orta sahaların özelliklerine bakalım. muhammed ildiz ; topu iyi yöneten gerekirse geriden top alıp kanatlara açabilen ofansa daha çok katkı veren birisi. 
landel ; basmadık yer bırakmıyor pres yaparak muhammed in yaptıklarını az çok yapıyor
buradan yola çıkarsak bana kalırsa çok koşan pres yapan açık kapatan adam lazım. tugay bu takıma çok iyi uyardı. panosta uyardı ama bana kalırsa tugay daha çok uyardı. ha panosta açık kapatır defansın arasına girerek bekleri orta sahaya kadar getirtir. daha da geriden top alıp oyun kurar. ama bana kalırsa açık kapatan adam çok iyi olurdu
Bu sene kadromuz fena değil ama bu abiolayu şu 2 maç için beğenmeyen bir tek benmiyim merak ediyorum.Benim için tam hayal kırıklığı oldu ne pozisyona giriyor ne de hava toplarında hakimiyeti var, dikine topu süremiyor bile aşırı ağır bir oyuncu kendini fazla kasmıyor kafa sanki başka yerde gibi landele ve sangareye izliyorum tabiri caizse hayvan gibi koşuyorlar pres yapıyorlar bu seyrediyor.Umarım sezon başı diye böyledir yoksa işimiz var.
Takımda sol bek yok boştaki Eren Albayrak niye görülmez anlamış değilim bu ligde seviye atlatır.
torpilli hüso var ya Eren'e ne gerek
beyler konuyla bağımsız ama Giresun'da araba kiralanacak güvenilir kurumsal bir firma var mı
Japoya'ya gitmiş Eren menajeri iyimiş demek ki
(29-08-2018, 15:44)genoa28 Wrote: [ -> ]beyler konuyla bağımsız ama Giresun'da araba kiralanacak güvenilir kurumsal bir firma var mı

Havaalaninda kirala en kurumsallar orada avis budget
(29-08-2018, 15:44)genoa28 Wrote: [ -> ]beyler konuyla bağımsız ama Giresun'da araba kiralanacak güvenilir kurumsal bir firma var mı

Giresun'da varmı bilmiyorumda kurumsal olarak Garenta iyidir.
(29-08-2018, 21:34)kerasus Wrote: [ -> ]

Giresun'da varmı bilmiyorumda kurumsal olarak Garenta iyidir.

İstanbul'da ben de onları kullanıyorum da Giresun'da varlar mı araştıracağım, teşekkür ederim.
(29-08-2018, 21:14)sokakbaşımeyhane Wrote: [ -> ]

Havaalaninda kirala en kurumsallar orada avis budget

sağol abi bakıyorum hemen