Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Tam Versiyon: 2018 Dünya Kupası
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
[Resim: 340px-2018_FIFA_World_Cup.svg.png]

Rusya'nın ev sahipliğinde düzenlenen finaller bugün Rusya-S.Arabistan açılış maçıyla başladı. 8 grupta toplam 32 takım mücadele ediyor. Maçlar 11 farklı şehirde oynanacak. Günde 4 maç oynanacağı günler olacak, maçlar her zamanki gibi Trt'den yayınlanıyor. Kendi takımımız olmayınca artık herhalde Türkiye'de oynayan oyuncularla avunma yoluna gideceğiz. Bu noktada da Fas takımı öne çıkıyor.  Smile

https://www.fifa.com/worldcup/
Suudi armasini cikar dik giresunspor armasini, al sana yeni Giresunspor formasi.
Yalnız geyikler müthiş.Maçlardan çok kızlarda olacak gözler -))
Şuana kadar oynanan maçlar içerisinde şahsen gördüğüm en sıradan takım Suudi Arabistan.
Bugüne kadar gördüğüm en kötü Dünya Kupası çok gereksiz takımlar var olanlarda kötü oynuyor Arjantin bitmiş Almanya Meksika karşında döküldü İspanya eski İspanya değil.
Çok zevksiz maçlar.Sürekli duran toplardan atılan goller.VAR sisteminin de gole katkısı.Hiç hesapta olmayan takım kupayı alırsa hiç şaşırmam.
Almanya son dakika atamasaydı kuvvetle muhtemel elenecekti. Ancak bir üst eleme turunda Brezilya-Almanya erkenden eşleşecekler gibi.
Hırvatistan ve Belçika favorilerim. Özellikle Hirvatlar çok iyi top oynuyor bu turnuvada karşılığını alırlar umarım.
İki zor eşleşmeden galip çıkan Uruguay-Fransa birbirleriyle eşleştiler. Sürpriz olmazsa Brezilya ile de Belçika eşleşiyor ve bunların galipleri yarı finalde karşılaşıyorlar. Bu güzergahtan hasarsız gelen takım kupayı da hak etmiş olur.