Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Full Version: 8.Hafta | Boluspor 1 - 1 Giresunspor'umuz
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
Spor28 .com haberine göre Hüseyin kalparla anlaşılmış sezon
Sonuna kadar. Hayırlı olsun
resmi olarak açıklandı kalpar

bana Yücel İldiz dönemi kopyası olacak gibi geliyor
(08-10-2018, 21:49)maicon_28 Wrote: [ -> ]resmi olarak açıklandı kalpar

bana Yücel İldiz dönemi kopyası olacak gibi geliyor

şimdi uzun uzun yazıcaktım. hislerime ve düşüncelerimi çok iyi özetledin maykon. ben pek ümitli değilim. ve iyi para vermişizdir.
Hüseyin Kalpar hedef hocasıdır. Ben inanıyorum iyi şeyler yapacağına
Kondisyinerinden biri yakin arkadasim..kulisler bendenSmile
(08-10-2018, 20:11)Yaglidereli Wrote: [ -> ]Ben izlediğim kadarıyla takımı beğendim. Tek el freni var o da Reis.
Bu takım güzel pas yapabiliyor ve kör topal da olsa kontra yapabiliyor. Sıkıntı defansta.
Kapalı oynayıp fırsat kollamak lazım.

Takimi begendin mi? Tam tersi pas yapamiyor takim. Ayagina top yakisan adam yok. Hele hucum organizasyonunda tam sifiriz.
Kalpar Reis üzerinden devam ederse kaybeder.Ümitli değilim.
(08-10-2018, 22:58)yirmisekiz Wrote: [ -> ]
(08-10-2018, 20:11)Yaglidereli Wrote: [ -> ]Ben izlediğim kadarıyla takımı beğendim. Tek el freni var o da Reis.
Bu takım güzel pas yapabiliyor ve kör topal da olsa kontra yapabiliyor. Sıkıntı defansta.
Kapalı oynayıp fırsat kollamak lazım.

Takimi begendin mi? Tam tersi pas yapamiyor takim. Ayagina top yakisan adam yok. Hele hucum organizasyonunda tam sifiriz.
ibrahim sangare ve volkan okumak gibi adamlara ihtiyacımız var sangare bolu maçında sonra takımla idmanlara çıkacak denilmişti volkan ise kocaeli maçında gördük ama kadroya alınmıyor umarım bu milli maç arası takıma iyi gelir
Hüseyin Kalpar iyi hoca. Bu ligde 0 0 ı oynamayı bilen takım her zaman is yapar. Hüseyin Kalpar da bunu iyi beceren adamlardan biri. Oynattığı futbola belki sene içi sover sayarız ama bence bir şekilde takımı play offa sokar.
Takimin bolu macinda begenilecek tek tarafi kayacan disinda yoktu..egri oturup dogru konusalim..bekler sifir hucuma katki..orta saha zayif...abiola tek basina cirpiniyor top gelecek atacak..devre arasi saglam takviyeler lazim
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8