Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Tam Versiyon: 11.hafta Gençlerbirliği - Giresunspor
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7
Degil ergin messi gelse bubirta sahayla gol atamaz...sorun forvet de degil ulan pozisyon yok..ergin 10 tane pozisyon mu harcadida haberimiz yok..erginide savunmuyorum..Basın cok serefsiz sirf yonetime tepki gelmesin diye ergini yem atiyorlar..
iki hafta önce Giresunspor gazete Reis'i hedef gösterdi,bu hafta da spor28 Ergin'i hedef göstermiş. Maç içinde girebildiği bi tane pozisyon var Ergin'in onu da kaçırdı bu adam kariyerinde sadece Adanaspor'da 10 gol atma becerisi gösterdi sezonu ortalama 3-5 gol arasında bitiriyor her maç en az 1 gol bekleyince habere konu oluyor. Böyle 1-2 oyuncuyu hedef göstererek bir yere varılmaz. Muhammed İldiz sakatlıktan döneli kaç hafta oldu eski performansı yok,Hüsamettin yıllardır bu takımın kanser hücresi ama haber olmuyorlar.
Çağlar Birinci sakatlandı 11.hafta olmuş nerede ne yapıyor takımla çalışıyor mu belli değil,Yasin Ozan 2-3 ay yok dendi normalde şu zamanlarda en kötü bireysel antrenmanlara başlamış olması lazım bi haber yok. Sangare 3-4 hafta yok dendi Ümraniye maçından beri 2 ay geçti bi haber yok. Bunları araştırın kardeşim bunları haber yapın. Bu sakatlıkların sorumlusu kim antrenman sahası mı,sağlık ekibi mi,sezon öncesi yapılan yanlış program mı,takımda 6-7 tane mevcut sakat oyuncu var iyileşen tekrar sakatlanıyor bunların hesabı sorulsun. Ligin ilk yarısı bitti takımı oturtup da bi maça çıkamadık hala.
(06-11-2018, 14:55)sokakbaşımeyhane demiş ki: [ -> ]Degil ergin messi gelse bubirta sahayla gol atamaz...sorun forvet de degil ulan pozisyon yok..ergin 10 tane pozisyon mu harcadida haberimiz yok..erginide savunmuyorum..Basın cok serefsiz sirf yonetime tepki gelmesin diye ergini yem atiyorlar..

Adam zaten kosesinde vicik vicik yazmis. 
kose yazisini oku

Su, soda, yokken sampiyon yapmis Bozbag bizi. Simdi hepsi var. Susuz, sodasiz yillari arar olmusuz.
Recep ulu sayfasinda paylasmis emre ozivgen:Giresunspor şampiyonluk primini oddmedigi surece duzelmez demis...adamlarin primlerini yatirmadilarsa skandal...
Çotanaklar.Net
@ Giresunspororg
Her sezon Teknik direktör değiştirirsin kötüye gider. Neler oluyor Giresunspor'da?...


Emre Özivgen

@ ozivgenes
@Giresunspororg Orayı seven mutlu olan şampiyon yapan adamları üzdüler.. Madalyalarımızı ve çıkma pirimimizi gittiler abwo ve diğer yabancı oyunculara verdiler.. Bizi gözardı ettiler... Olan bu!!!
07:10 - 6 Kas 2018
vay anasını ya. o adamların değil primini zamanında vermek, heykelini diksen yeridir be. o kadroyla şampiyon olmak her babayiğidin harcı değil. insanüstü bi özveri gösterdi futbolculr ve başta mehmet birinci. yazık gerçekten.
Yasin Ozan, Çağlar Birinci nerde bu adamlar?
Şampiyonluk primleri verilmediyse YAZIKLAR OLSUN..
Ayrıca Hamroun davası vardı. Ne oldu?  Basinda bir Allahın kulu sorsun şunu ya. Yine DododDododan ne kadar bonservis geldi bilen eden varmı?
(07-11-2018, 01:55)123456 demiş ki: [ -> ]Ayrıca Hamroun davası vardı. Ne oldu?  Basinda bir Allahın kulu sorsun şunu ya. Yine DododDododan ne kadar bonservis geldi bilen eden varmı?

yarın birgün kongre olsa ve karşısına aday çıksa bak ozaman gör sen bu soru sormayı bilmeyen basını. akşam evde yediği yemeğe kadar herşeyini ortaya döker neyi var neyi yoksa. ben bu filmi hatırlıyorum ülke geneline bakınca.
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7