Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Tam Versiyon: 11.hafta Gençlerbirliği - Giresunspor
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7
[Resim: 7.gif]Gençlerbirliği - Giresunspor[Resim: 605.gif]

Spor Toto 1. Lig 11. hafta
05.11.2018
19.00
Osmanlı Stadı

Zor karşılaşma. Şu durumda 1 puan bizi sevindirir. Gençlerbirliği'nin hiç yenilmemesi belki futbolcuları motive eder.
kazanmamız lazım. Bütün umutların tükendiği anda zorlu deplasmanda galibiyet almak Giresunspor'un adeta genlerinde var.

Eğer yenilirsek bittik
normal şartlarda bu defans hattıyla ve abiolasız hiç şansımız yok ama geçmiş aklıma geldikçe acaba diyorum.Bu maçtan alınacak bir galibiyet ardından karabük maçı takımı tekrar ayağa kaldırır
çok rahat mağlup oluruz.
Şu maçtan şansa bala galibiyet alıp haftaya da Karabük'ü yensek havaya girme ihtimalimiz var ama sonraki hafta milli maç arası girecek takım normal seyrine dönecek o yüzden yalandan rüzgar yapmayalım kendi kendimize 1 puan kurtaralım yeter.
az önce denizlispor adanaspor maçının son 30 dk.sını izledim bunların oynadığı gerçek futbolsa biz ne oynuyoruz merak ediyorum 30 dk keyifle izledim maçı top bir o kalede bir diğer kalede, zaten mehmet akyüz-burak çalık gibi ileri uçta adamların varsa sıkıntı yok.
Saçma sapan bir gol yeriz ve mağlup oluruz.
Gençler güle oynaya kazanır.
Mehmet Akyüz bizdeydi ve ... vay hamına koyim dedim usulca keza yücel ildiz bizdeydi erkan hoca bizdeydi böyleee böylee liste uzar gider biz sadece bakıyoruz. . . .
Bu arada maç pzrtsi 7 de ankarada dağın başındaki stad, ne kapısına metro var ne ego iş çıkışı ortalama insanlar evlerine 6-6:30 da varıyor. bu maça gidiş nasıl olacak töbe est.
Zerre ümidim yok. Maçı da izlemeyeceğim zaten bu hafta gece vardiyasındayım, uyuyor olurum o saatte Big Grin
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7