Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Tam Versiyon: 21.Hafta | Giresunsporumuz 1 - 1 Ümraniyespor
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8
11/02/2019 Pazartesi Saat 19:00 Giresun ATATÜRK stadı.


14 maç kaldı herkes aklını başına alsın bozbağı saciti hepsi hikaye aslolan arma ve taraftar, çıksınlar olmaz olamaz denileni yapsınlar ümraniyeden en kötü puan alsınlar ya da başka deyişle:


OYNA OYNA OYNASANA LAN !!!!
Ümraniye formda, biz çöküşteyiz, hoca yok. Tek tesellimiz kesin yeniliriz dediğimiz maçlarda puan kazanıyoruz. Umarım yine öyle olur.
Kemal Kılıç ismi çok zikredilir oldu anlaşılmış herhalde öyle deniyor
İdmanda Sercan Yıldırım ve Emre Nefiz takımdan ayrı özel idman programı uyguladı. Tedavileri devam eden Adama Ba ve Renan Rodrigues Da Silva antrenmana katılmadı. Uzun bir sakatlığı geride bırakan Çağlar Birinci, Ümraniyespor maçı öncesi hazır bir görüntü çizdi. Hafta başından bu yana ilk defa takımla çalışmalara katılan Zoro Gohi Bi Cyriac’ın idman eksiği olduğu görüldü. Cristian Tanase ve Miljan Skrbic’in de tam kapasite ile hazır olmaları için biraz zamana ihtiyaçları oldukları gözlerden kaçmadı.
Ferhat Görgülü,Ergin Keleş,Mahmut Boz zaten sezonu kapadı.

Takım takım değil rehabilitasyon merkezi, ligte kalma hedefi olan bir takım bu kadar hazır olmayan adamı alırmı akıl işi değil gerçekten.Adam yarım sezon oynamadan para alsın diye transfer yapıldı resmen.

2-0 veya 3-0 gibi net skorlarla yeniliriz hiç bir beklentim yok çünkü takımı az çok tanıyoruz.
Devre arasında aldığımız bütün adamlar yaa sakat yada form eksikliği var. Neredeyse sezonu kapatacaklar. Biz bu adamları neden aldık o zaman.
(08-02-2019, 23:02)einstein78 demiş ki: [ -> ]Devre arasında aldığımız bütün adamlar yaa sakat yada form eksikliği var. Neredeyse sezonu kapatacaklar. Biz bu adamları neden aldık o zaman.

Birileri para kazansın diye. Ya yönetim ya da Ümit Özat transfer komisyonu aldı. Başka açıklaması yok.

Edit: Osmanlı gençleri yendi. Denizli Altınordu, Antep Hatay’la oynuyor. Tam Ümraniye’nin işine yarayacak maçlar. Daha beter asılırlar bu maça.
Ne desek boş maça asılıp mı yeneriz yoksa 90 dk defans yapıp kontrayla mı yeneriz orasını bilemem ama kesinlikle almamız gereken bir maç.
Olurda yarın kazanırsak alt tarafı büyük baskı altına alacağız, o nedenle yarın sezonun en önemli maçına çıkıyoruz belkide, mutlaka ama mutlaka kazanmamız lazım
Şu maçı alsak haftaya Afyon'a moralle gideriz
Ümraniye’li oyuncular yorgun.Kupa maçından çıktılar.Bizimkilerin isteği önemli.Göremezsek eyvahlar olsun.
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8