Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Tam Versiyon: Görele Bayanlar Hentbol & 1957 Espiye Voleybol Takımları 2019 - 2020
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2
İlimizde bizler futbol yetinirken Basketbol gelmişti o da çok ayrı bir hava kattı ve sahipsizlik ile milletin çıkalım diye yırtındığı süper ligden düştük kapandık gittik, 2 ligden bile devamı seçmediler neyse , şimdi ise Görele bayan hentbol takımı 16 da 16 yaparak kalan 4 maç olmasına rağmen Süper Lige Çıktı keza Espiye voleybol bayan takımı 2 lige çıkarak ilimizi temsil etme hakkı kazandı, Bi ara Tirebolu bayan takımı vardı iyi işlere imza atmışlardı darısı espiye takımına her iki takımımızı tebrik ediyoruz, umarım Görelespor futbol takımıda 3.lige çıkarak sevincimizi artırır.
Futbol dışı branşlarda faaliyet göstermek futbola göre çok daha az maliyetli, ekonomisi dar yerler için gayet uygun. Fakat hangi branşta olursa olsun sporcu yetiştirmeye yönelmedikçe o kulüp belli bir süre sonra yok olmayan mahkumdur.
Kusura bakmayin da hentbolda 1. lige çıksan ne olur çıkmasan ne olur? Hentbol boşa masraf. Hiçbir getirisi olmaz
Mesele lig veya getiri değil, spor.
(02-03-2019, 09:47)GiresunsporNet demiş ki: [ -> ]Mesele lig veya getiri değil, spor.

Spor her türlü yapılıyor zaten.  Hentbolda 1. Llige çıkmanın ekonomik açıdan veya reklam anlamında bir getirisi olmaz.
Valla seyir zevki açısından aslında iyi ya hentbol, ben bazen ankara y.mahalle takımının maçlarına giderim güzel oluyor, salonlarda temiz çığırtkanlık zaten yakışmıyor bu spora Smile yemelik içmelik kısacası tam seyirlik en iyi salon sporu... Bi arada Tirebolunun maçlarına epey gittik o da sarmıştı.
Geçen sene çıkan Bayan Hentbol ve Bayan voleybol takımlarımız hakkında arada bilgi verelim;

Fiksürler çekildi:

Görelespor ilk hafta Ankarada Yenimahalle Belediye ile oynayacak salon eve 10 dk Gideriz nasipse Ekim 5 te maç bu arada Takip ettim biraz güzel kadro kurdu Görele hedef üst lig belli çıkabilirde ....
Espiyespor ise Fedarasyonun sitesi bile paket ama Ankara takımı olarak 2.ligde bikaç takım var sanırım biri K.ÖRen bağlum bilgi bulursak onuda yazarız Smile
Sporun branşı olmaz ama voleybol iyidir.
Her iki takımımıza başarılar diliyorum.Salon inşaatını tamamlamayan üzerine gitmeyenlerinde ...Neyse.
Görelespor 1.haftada Yenimahalle bldyesine 30-28 yenildi, yalan yok konsepti fazla bilmediğimizden yorumlarken şöyleydi böyleydi diyemicem ama y.mahalle benim yaşadığım muhit olduğundan güçlü bir takımı olduğunu biliyorum skora göre fena takım değil Görele Smile umarım ses getirir değişiklik olur bazen semt takımları bile güzel oluyor.
Sayfa: 1 2