Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Full Version: 34.Hafta | Giresunspor - Altınordu
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
(18-05-2019, 21:30)maicon_28 Wrote: [ -> ]
(18-05-2019, 18:49)semiko Wrote: [ -> ]ulan şu skribci çok merak etmiştim takım forvevtsiz oynadı yine de oynatmadılar. yasin ozan bile oynadı o oynamadı. golü ve yaptığı katkı nasıldı acaba .. ha maykon belki iş yapardı

Kanka bulancak28 söylenecek şeyi söylemiş.

En yakın rakibiyle 7-8 metre fark vardı. Önü bomboş, sadece 5 saniye top sürüp kaleciyle karşı karşıyayken şut çekecekti. Bak gol bile beklemiyordum. Beklentimi o kadar düşürdüm, yeter ki biraz top sürsün, son vuruşunu yapsın gol olur, olmaz isterse açık ara dışarı gitsin ama bu m.l onu bile yapamadı. G.tünü kaldıramadı, anca 3 saniye top sürdü, eli ayağına dolaştı, o 7-8 metre fark olan rakip futbolcu  yetişti. Sonra topu durdurup geriye doğru pas verdi.

Attığı golden sonra kulak tıkaması ayrı bir olay. Ben öyle bir gol atsam, tepki göstermeye utanırım
Birde buna noluyorda kulak tıkıyor, taş çatlasa 30 dk süre buldu. Taraftarın tepki göstereceği kadar bile oynamadı. Hadi Dale'nin yaptığı mantıklıydı, adamın kulak tıkama tepkisini göstermek için kısmen haklı sebepleri vardı. 

Net olarak yedek bile olmaz Skrbic'ten.
Daha önce söylediğim gibi, Yasin Ozan'dan da olmaz. Biraz fazla süre bulursa tribünden küfür yiyebilir hatta

acaba forma şansı bulamadığı için falan mı.
(18-05-2019, 21:15)semiko Wrote: [ -> ]futbol anlamında altınordu içimizden geçmiş ama işte arap atı olayı var burda. ilk devre koşmuşlar farkı açamamışlar sonra arap atı geriden gelmiş almış . neyse iyi kötü bitirdik sezonu. ama futbol anlamında hiç birşey yoktu

ilk yarı bile öyle aman aman bi üstüklük kuramadılar pek. 1-0 bitti. 2. yarı ise baya bi hissettiriyorduk zaten maçın öyle bitmeyeceğini. bizim konumumuzda bir takım bundan iyi oynayamazdı net.
Adamların 5 topu direkten dönmüş. Böyle ballı bir maç yok
skrbic formayı atması ve kulaklarını kapatması ile alakalı bi msj yayınlamış yersen hesabı duyma engelli bir arkadaşı varmış ona adamış golünü filan falan açık net sen GİRESUNSPOR formasını bırak atmayı taşıyacak kalibrede bi adam değilsin siktirol git....
iyice sıvamış Skrbic

Duyma engeli olan bir adama kulak tıkayarak mı gol hediye edilir Big Grin

kulak tıkama ile yaptığı tasvir arkadaşını daha da bozar
Hayir en saçması tam bu hareketi yapiyorsan yapta niye formayı firlatiyon bunun neresi hediye harbi beyni yok bence bunun
(19-05-2019, 18:32)Giresun28 Wrote: [ -> ]Hayir en saçması tam bu hareketi yapiyorsan yapta niye formayı firlatiyon bunun neresi hediye harbi beyni yok bence bunun

onun ben beynini sileyim zaten ayrı mesele de, şöyle bir açıklama yapmak birde karşısındaki taraftara beyinsiz muamelesi yapmak oluyor.
Uefa lisansi almis takimimiz. Spor toto 1.ligden bu lisansi almaya hak kazanan iki takimdan biriyiz.

https://skor.sozcu.com.tr/2019/05/21/son...i-1271634/
Pages: 1 2 3 4 5