Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Full Version: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Sağ bekde alınmalı bence. Tek Uğur Akdemir var.
Özgürcan iyi transfer, Mehmet net kötü transfer

Del Valle açıklanmadı ama kampa katılmış fotoğrafları var

Del Valle tarzında sağ kanat alıp ligi beklemeye başlayalım
Sağ tarafta sıkıntı var gibi gerisi kamp dönemindeki futbolcu performanslarına göre ihtiyaç duyulursa transfer yapılmalı
Sağ kanada del valle kalitesinde bir oyuncu lazım.Birde sağ beke uğura alternatif bir bek lazım berkan yada mehmet taş sağ beke alternatif olarak kadroda tutulabilirdi aslında.
(14-07-2019, 15:35)genc28 Wrote: [ -> ]Sağ kanada del valle kalitesinde bir oyuncu lazım.Birde sağ beke uğura alternatif bir bek lazım berkan yada mehmet taş sağ beke alternatif olarak kadroda tutulabilirdi aslında.
Mehmet Taş kalmadi mi zaten hocam

Transferlere gelirsek Özgür net iyi transfer guzel bir forvet rotasyonumuz olustu Mehmeti begenmedim Facchini ule beraber 2 kotu transfer bu seneki sağ açik yerli olmalı bence cünkü kaleci ve 2 açığı yazdigin zaman yabancın 3 oluyor zaten renan landel tanase rusescu 4 lusunden 2 sini yazma hakkin oluyor
(14-07-2019, 15:39)Giresun28 Wrote: [ -> ]
(14-07-2019, 15:35)genc28 Wrote: [ -> ]Sağ kanada del valle kalitesinde bir oyuncu lazım.Birde sağ beke uğura alternatif bir bek lazım berkan yada mehmet taş sağ beke alternatif olarak kadroda tutulabilirdi aslında.
Mehmet Taş kalmadi mi zaten hocam

Transferlere gelirsek Özgür net iyi transfer guzel bir forvet rotasyonumuz olustu Mehmeti begenmedim Facchini ule beraber 2 kotu transfer bu seneki sağ açik yerli olmalı bence cünkü kaleci ve 2 açığı yazdigin zaman yabancın 3 oluyor zaten renan landel tanase rusescu 4 lusunden 2 sini yazma hakkin oluyor
Mehmet tasi kamp fotolarında göremedim hatta burayada yazďım  bilgisi olan varmi diye.Bana gore kalması gereken bir isim.Yabancı sınırına gelirsek yabancı kaleci işi olmadu bize.Bunu erkan hocada yönetimde görür inşallah.Adriaonuyu yollayıp vasat bir yerli kaleci alsak bile yeter.
Ben Mehmet Taş kaldı diye biliyorum hatta hoca kalmasını istediği oyuncular arasında onunda ismini söylemişti
bir tane toplu fotograf cekseler de kampta kimler var görsek Smile
yabancı kaleci olmasın yerli genç bi kaleci olsun transfere gerek yok. mehmet taş eğer kaldıysa sağ bek oynar. orta saha da tamam . o kadar sene samet kiraya gitti adam 26 yaşına geldi kardeşim. bırak da şans bulsun artık yada temelli gönderilsin ki adam önüne baksın. sağ açık del valle oynar . ama kanat şart kiralık genç bi tane
Hobaaa Del Valle de açıklandı