Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Tam Versiyon: 2.Hafta | Ümraniyespor - GİRESUNSPORUMUZ
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7
Baktım kimsenin başlık açacak hali kalmamış iş başa düştü  [Resim: smile.gif]

Şampiyonluk diyorsak kazanmamız, ehh play offu zorlarız diyorsak 1 puanın muhakkak alınması gereken maçlardan biri kadroda revizyona muhakkak gidilecektir ama taraftarın %99.9'unun sahada görmek istemediği muhammed reis ile başlarsak sonumuz kaçınılmaz olur artık birşeylerin farkına varalım bu adam bir emre belezoğlu değil ki ilk 11 oyuncusu olsun iyi niyetli olabilir ama zarar veriyor takıma mehmet taşın sağ beke geçmesiyle herkes kendi mevkisine geçecek ilhan ve dell vale 'ye büyük iş düşecek 1-0 olsun bizim olsun inşallah.
Geçen haftaki leş futbol olursa büyük bi ihtimal yeniliriz.
Şu ümraniyeyi yenelim başka bişey istemem. ahmet denen yavşağa kapak olacak bir skorla kazansak varya. hani şu 2.ligde şampiyon oldumuz sene hatayın hocası. giresun şampiyon olursa lisansını yırtacak olan yavvşşak.
(25-08-2019, 00:41)kerasus demiş ki: [ -> ]Şu ümraniyeyi yenelim başka bişey istemem. ahmet denen yavşağa kapak olacak bir skorla kazansak varya. hani şu 2.ligde şampiyon oldumuz sene hatayın hocası. giresun şampiyon olursa lisansını yırtacak olan yavvşşak.

Biz bu herifi yeterince kapak ettik ya. Bir kere daha karşılaşmıştık sanki şampiyon olduktan sonra, yine hüzünle ayrılmıştı Giresun'dan diye hatırlıyorum. Yanlış hatırlıyor da olabilirim tabi ama Big Grin
Kadro çok önemli ben takımın reaksiyon vereceğini düşünüyorum ama bu hocanın elinde geçen haftaya rağmen Reis ile başlarsa tahminen takımın muazzam bir şehir desteği ile başlaması terse döner ve Hataya karışı 1500 kişiyi geçemeyiz
Rüyamda gördüm maçı 4-0 kaybettik.
Beraberlik yeterli, beraberliği alıp gelelim
Tanase kamp kadrosunda yok yine reise kaldık anlaşılan.
https://twitter.com/st1lig/status/116551...87234?s=19

1 kişi bile Giresun kazanır dememiş.
İstanbul deplasmanları bize yaramaz.O bölgedeki taraftarlarımız nadir iyi futbol oynadığımızı görmüştür.Kazanabileceğimizi düşünmüyorum.
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7