Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Full Version: 8.Hafta | Boluspor 2-0 Giresunsporumuz
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Geçtiğimiz günlerde anaokulu öğrencileri takımı, takım da kimsesiz çocukları ziyaret etmiş. Vallahi güzel şeyler bunlar. He birde sosyal medya sadece bana mı yetersiz geliyor? Gerçi bu kadarını da göremiyorduk önceden ama daha iyi olabilir sanki.
Bana kalırsa bu takımın mutlak bi galibiyete ihriyacı vardı. O galibiyeti çok güzel bir oyun sistemi ve lidere karşı alınca mutlaka olumlu etkisi olacaktır. O açıdan umutluyum ben. Bu maçı da kazanamazsa Bolu'da Osmanın da suyu ısınmaya başlayacak ve ciddi sıkıntı yaşamaları muhtemel. 9 puanlık maçtır bence.
Onbiri gördükten sonra daha net bir şey diyebilriz.Ama dikkatli oynarsak çift forvetle oynarsak boludan fazla gol atarız o garanti. Bolunun savunma hattı sıkıntılı çünkü.
Yeneceğiz allahın izniyle . . .
Çok zor maç olacak.Beni asıl korkutan rakibin hiç galibiyetinin olmaması.
BU ÖZGÜR CAN COK KÖTÜ OYNUYOR YA BU NASIL BIR GIRESUNLU CANLA BASLA CALISIR INSAN
AMA TAKIMDA CIKAN HAFTAKI AZIM YOK GIBI
Ula ahmet önün boş hızlısın nereye gidiyon ya
60'ncı dakikadan sonra Rusescu girer forvet çiftleriz
Tanase çok kilolu formunu hala yakalayamamış. Koşarken zor gidiyor. Fit olsa çok işe yarar.
Pages: 1 2 3 4 5