Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Tam Versiyon: 14.Hafta | Bursaspor 2-3 Giresunsporumuz
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
[Resim: 13.gif]            BURSASPOR - GİRESUNSPOR         [Resim: 605.gif]
Yalçın Koşukavak                                                             Hakan Kutlu
14. Hafta TFF 1.Lig karşılaşması
08.12.2019 16:30
Bursa Timsah Arena
BURSA DAN COK DAHA KÖTÜ BIR KADROYA SAHIP DEGILIZ OYNAYACAK VE KAZANACAKSIN TAKIMDA SU AN BIRAZ RAHATLADI EN AZINDAN 1 PUAN KOPARABILIRSEK HARIKA OLUR BIRDE 3 PUAN OLURSA TADINDAN YENMEZ INSALLAH IYI BIR FUTBOLLA GÜZEL SONUC ALIRIZ
İnşallah niye olmasınki
1 puana kimse hayır demez. Fakat şu deplasman fobisini kirmamiz lazım artık. Şu iki deplasmandan 3 veya 4 puan çıkarırsak şahane olur.
bu sezon belkide en kalabalık ev sahibi seyircisine karşı oynicaz atmosferden etkılenmezsek 3 puan neden olmasın ki bursaspor un kadrosu bizden kaliteli degil çoğu maçı ya rakıpler bursaspor isminden çekindiği için yada son dakıka golleri ile kazanıyorlar
Adanademirspor maçında o sahada gösterdikleri mücadeleyi cillop gibi sahada gösterirlerse puan ve puanlarla döneriz.Ama bizim dememizle olmuyor önce takım isteyecek tabi hocanın çıkaracağı 11 de önemli, burdan eleştirdim aslında ama adanademir maçında hoca o sahada orta sahayı 3 kişiyle kalabalık tutarak hatta 4 kişiye çıkararak taktik dersi verdi bize ve takım çok iyi uyguladı bunu 3 puanın mimarlarından biri de hocadır.Umarım bu maçta da rakibi iyi analiz edip güzel bir 11 ile maça çıkarız.
Zor deplasman. Adana Demir maçında mücadele iyi olsa da biraz da şansın yanımızda olduğunu unutmamak gerek. Adamların çok net 4 pozisyonu oldu, biri direkten döndü. Umuyorum Bursa maçında önceki maçın da üstüne koyup iyi bir oyun oynar, puan veya puanlarla döneriz. Açıkçası Bursa gibi bir deplasmandan alınacak galibiyet takıma çok olumlu yansıyacaktır.
Ulan şu Eskişehir'e bak. 3-1 öndeler Ümraniye karşısında. Eksi bilmem kaç puanlardan geldi adamlar. Ne takımlarından ne de taraftarından zerre hazzetmem ama yiğidi öldür hakkını ver demişler. Biz olsak falan kesin salmıştık ligi.
Şu maçı alsak var ya çok yaklaşcaz üste. Fikstür de iki hafta dışarısı ulan tam yaklaşcaz gelcez engel çıkıyor. İnşallah kazanırız da ikinci yarı fikstür avantajını kullanırız.
Beyler Bursa otogardan stada nasıl geçebilirim.
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10