Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Tam Versiyon: 24.hafta Akhisarspor-Giresunsporumuz
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2 3 4
Tarih:26.02.2020
Saat:16.30

Stad: Akhisar stadı

Balıkesir maçından sonra insanda heves bırakmadılar muhetemelen yeniliriz.Enişteye kıyak yapmış oluruz.
ilk 11'e baktım resmen alay ediyorlar geçen haftaki 11 bak birde bu maçtaki kazanırsak şaşırmam ama ilk 6 playoff için beklentiye girmeyin Karagümrük maçında benim için o tren kaçtı sizde hesap kitap yapmayın sinirlerinizi bozmayın.
Tv den izleyip vaktimi bile harcamiyorum mackolikten bakarken golu yemisiz oradan da biraktim takibi
kötü oynamıyoruz dengeli oynuyoruz ama diger maçlarda oldugu gibi rakıp bir kere gelıyor golü atıyor
Topu kullanamıyoruz ki nasıl gol atacağız
Yazıklar olsun!
3 tane ön liberoyla çıkmışız

Mehmet Taş
Mehmet Güven
Renan

bu orta saha ne yapacak ki

2-0 olmuş. Maçı izlemiyorum ama kaleci Metin Erol yumurtladı mı ?
İzleyemeyenler için özet geçiyorum;
2. golden iki dakika önce rakip futbolcu Onur yürüyerek bizim futbolcularımızı çalıma dizdi, iki dakika sonrada Erhan bizim oyuncuları yine yürüyerek çalıma dizdi ve ikinci golü attı boş kaleye.
Bu takım şehr-i eziyet.
Bizim takım ne kadar iyi oynarsa oynasın çok basit gol yiyo bu alışkanlığı bir türlü yenemedik
abi devre arası iyi yabancı ve iyi yerli alan takım şampiyon olur, playoff yapar

devre arası 8 tane çöp alacağıma
3 veya 4 tane sağlam alırım

Bu durum süper ligde de geçerli. Gs, Ts zaten iyi ama eksik olan kadrolarına nokta atışı takviyeler yaptılar. Durum ortada

Ertuğrul Şenlikoğlu, Veysel Karani, İshak Doğan kim abi bunlar
Performansı kötü veya iyi olsun farketmez Milinkovic dişe değer transfer.

Yakın dönemde sanırım 4-5 sene önce en iyi geçirmiştik devre arasını. İsmail Haktan, Ziya, Vedat Bora, Bruno Alves falan almıştık. Tutmayan oldu, şanssızlık oldu ama güzel hamlelerdi.
Sayfa: 1 2 3 4