Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Full Version: 5. Hafta | Ankaraspor - Giresunspor
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
Çarşamba günü böyle laubali oynarsak adana bizi kebap şişine koyar gibi eze eze yener.
Menemen ve Ankarasporu yenemeyen takım Süper Lig hayali dahi kurmamalidir bu futbolla hedef takımları bizi perişan eder
Bu maç aynı zamanda şunu gösterdi, on numarada oynayacak adam Traore değil Nalepa'dır.
Yahu ne süper ligi sezon başından beri ilk 10 da bitirelim yeter diyorum playoff beklentisi olanlar beklemesin yoksa hesap kitap yapmaktan sonu yine hüsran
Hoca yok hoca.
Hoca haftalardır aynı kadroda ısrar ediyor her hafta yazıyoruz artık revizyon şart vazgeçilmez topcu yok bence. Kimse deginmemiş Mehmet Taş defans ile ortasaha kurgusunu yapamıyor ortasaha boş eren haftalardır sahada geziniyor her hafta ilk 11 çıkıyor. Keza hüsam koşma bindirme var iş ortaya gelince dağa taşa vuruyor. Diğer tarafta hayrullahı çok aramışmıyız hayrullah gibi 100 tane futbolcu var bu ligde ileri faydası yok defansta etkisiz. Caner Hüseyin topu öte çevirirken beri çevirirken en son kendine çalım atıp topu kaybediyor. Balde ileride çok yalnız kalıyor etkisizleşiyor doğal olarak, defans ve kaleciye deginmeyecem zaten berbat ötesiler. Hoca geçen sene iki futbolu bıraktı takımda mehmet taş orta futbolcu diğeri yedek akıl sır ermiyor son dakikada golcü çıkarıyor forveti ikilemesi gerekirken bence takımın esas gücü bundan sonraki karşılaşmalarda ortaya çıkacak üç dört maç sıfır çekecekmişiz gibi geliyor birde çok kolay top kaybediyoruz ilk haftadan beri yazıyorum kibar takımız sert takım bize anında hata yaptırıyor ilk haftadan beri yediğimiz golleri izleyin amatörde böyle goller yenilmez hep bireysel hata hayırlısı diyelim inşallah toplarız alınan 8 puana kimse güvenmesin bu takım için playoff bile hayal
Ankaraspor cephesi 1 puana nerdeyse göbek atacak varın gerisini siz düşünün milli maç arasında ayak tenisi yerine şut çalışsaydık belki kazanırdık akıl almaz goller kaçırdık
Takım deli gibi rehavette yoksa bu takım ankaraspora 5 atardı, çok net kaçan pozisyonlar var ki; nalepa son dklarda o golü nasıl sokamadı hayret kesin gol dedim bu kadar kısa mesafe ve net vuran bi adam, neyse adanayı yener bu takım ofans gücü iyi sadece geriye düşmeyelim yeter....
5 de 5 yapılacak bir fikstürdü cidden Balıkesir lisans fiyaskosundan gitti Menemen ve Ankarada beceriksizlikten gitti bu ligin şifresi kolay maclari kazanmaktan geciyor 5 de 5 le baslasaydik o havayla ilerlerdik gecen sene Hatay iyi top oynamiyordu ama ilk yari topladigi 36 puan sayesinde rahatti bu firsati teptik yine 7 puan kacti simdiden
bu seneki kadro geçen yıla göre daha iyi kadro geçen sene takım pozısyona giremıyordu hatta bu forumda bile birçok arkadas ya maçları izlememe kararı almıstı yada kanal değiştirip liverpool maçını izliyordu o derece pozısyon fakırıydık
bu seneki kadro pozısyona giriyor birseyler yapmaya çalısıyor elimizde nelape gibi her an oyunu degıstırecek bir oyuncu var forvette de balde yi begeniyorum sorun defans ve hiç çalısmayan kanatlarımız bugun sergen i begendim ilerleyen haftalarda formayı kapar daha da bırakmaz kerem kalafat ta oyuna hareket getırdı artık hocanın şu eren sevdasından vazgeçmesi gerekıyor biraz kızaga çeksin yerıne başka oyuncular denesin 4 maçtır 10 kişi oynuyoruz gerekırse son 15 dakıka joker oyuncusu oynatsın belkı daha faydalı olur
Pages: 1 2 3 4 5 6 7