Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Full Version: 12. Hafta | Altay - GİRESUNSPORUMUZ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
Maçın tartışılmaz en iyisi Caner Hüseyindi yine mallıktan bir puana razı olduk
GIRESUN SPOR 1 SERGEN 1 KENDI KENDIMIZE OYNADIKN
Hakan Keleş -2 puan daha yaz
Altayı yen haftasonu esesi de yen direkt potaya girecegimiz maçtı ama sergen sağolsun çok çalıştı.
Cok kotu hocasin Hakan Keleş elinde bir cok varyasyon olusabilecekken Sergenden libero performansi bekliyorsun Madindayi atip ucleyebilirdin gobegi hem top tutan adamin olurdu Himmeti Erenin yanina atip Sergeni stopere alip savunmayi 5 leyebilirdin takimi bukadar yaslamaya ne gerek var anlamiyorum 3 puan alsan surdan muazzam olucakti neyse en azindan kafa hic bir rakibimize yenilmedik
HAKAN KELES UZATMADA SON DAKIKA GELMIS MADEM BERABERLIGE RAZI OYNUYORSUN NEDEN ADAM DEGISTIRMIYORSUN
(02-12-2020, 15:15)genoa28 Wrote: [ -> ]Bu golü satılmış 35 diye yorumladım, onun bunun oğlu
Ben ona kızmam hocayı kızarım, Altayın altyapısından çıkma bir oyuncuyu o tehlikeli dakikalarda ön libero diye oyuna almak neyin kafası merak ediyorum??
maçın berabere bıtmesının tek nedenı hakan kelestır hakan olmasa macı cok rahat kazanırdık 3 stoperı oyuna alıp mac kazanan takım varmı hep yemıstır golu aldıgı adam hem faul yaptı hem kendı kalesıne golu yaptı hemde cok amtorce faul yaptıgı adamda rakıbın en yaslı adamı ve stoperı pozısyon oncesıde ıkı calım attı madem tavarese cıkarcan al mılınkovıcı uzoyu cek stopere ısleyen sıstemın ıcıne etme hoca olmayan hoca cok yazık oldu delırttı benı yaaa hocalık sıfır teknık taktık pratık zeka yok 3.stoper ne yaaa san marınomusun sen bide onurcan 2.yarı boyunca sol kanattan baska yere atmadıgın degajların benı cıldırttı yaaaa
Sansda yok Himmetin topu direkten döndü bu kadar kısır maçta
Bence sergeni defansa alıp diarayı defansın önüne almak istedi hoca ama saçma sapan bir iş yaptı. Madinda bu takımda oynayacak kapasitede değilse niye kadroya aldın o zaman?
Pages: 1 2 3 4 5 6