Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Full Version: 12. Hafta | Altay - GİRESUNSPORUMUZ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
[Image: 000149_120x120.png]  [Image: 000187_120x120.png]

02.12.2020 - 13:30
BORNOVA AZİZ KOCAOĞLU STADYUMU
HAKEM: CANER AK
YAYIN: TRT SPOR HD - BEINSPORTS MAX HD 1

Altay son 2 maçta kendini buldu zaten kadro olarak çok iyi bir ekipler sezon sonu muhakkak ilk 6 içinde olacaklar bence, bize gelecek olursak ben bu sene takımı çözemedim ne yapacağımız belli olmuyor süprize açık bir takımız bu sene umarım futbol şansı da yanımızda olur da şu ilk 6 potasının içine atarız kendimizi.
Tahminin yine beraberlik ama kazanırsak eskişehir maçı öncesi ballı börek olur  Big Grin
Samsun Istanbul Altay Eskisehir Ads Kecioren maclarina 18 puanin 8 veya 9 unu aliriz diye dusunmustum ilk 2 macta kaybetmedik eğer bu mac ve Eskisehirden 4 puan cikarabilirsek cok iyi olur eksiklerimiz cok ama 3 tane fazladan yabanciyi bu eksikleri kapamak icin aldik sonucta Caner Huseyin ve Traore kesik yemeli 3 orta saha Tavares Uzo Erol varyasyonuyla cikip mucadeleyi arttirmamiz gerek kanattada Marko ve Himmet olmali Marko yetenek acigini kapar Himmette ekstrs bir seyler yapabilecek bir isim 1 puan iyi 3 puan muazzam olur
Tolgahan, Kerem, Diarra, Sadi, Hayrullah, Erol Can, Uzo, Milinkovic, Caner Hüseyin, Himmet, Eren şeklinde bir 11 bekliyorum. 10 numara pozisyonunda Madinda yerine Milinkovic'i düşündüm, o yüzden kanatta Caner Hüseyin'i koymak durumunda kaldım, yoksa kesik yemesi lazım orası kesin.
Bizim Altay'in hucum becerisini karsilayabilecek bir takim savunmamiz yok
İLK 11'İMİZ
15. TOLGAHAN ACAR
2. MAMADOU DIARRA
8. HELDER LUIS LOPES VIEIRA TAVARES
7. ABDOU RAZACK TRAORE
10. EREN TOZLU
22. SADİ KARADUMAN
37. KEREM KALAFAT
28. EROL CAN AKDAĞ
77. HAYRULLAH BİLAZER
80. ANTHONY CHIGAEMEZU UZODIMMA
99. CANER HÜSEYİN BAĞ
Yedekler
1. ONURCAN PİRİ
4. ARDA KILIÇ
92. LEVY CLEMENT MADINDA
11. MARKO MILINKOVIC
19. YASİN OZAN
20. ALPEREN AYDIN
35. SERGEN PİÇİNCİOL
68. İSHAK DOĞAN
71. MUHAMMED HİMMET ERTÜRK
85. FATİH YILMAZ

EROLCAN HAKETTİĞİ FORMAYI ALDI SONUNDA UMARIM 11 İN DEĞİŞMEZLERİNDEN BİRİ OLUR AMA ŞU TAKIMDA HİMMET VE İSHAK DOĞANIN NEDEN TERCİH EDİLMEDİĞİNİ BİR TÜRLÜ ÇÖZEMİYORUM ÜSTELİK ŞU EKSİK KADRODA 3 ÖN LİBEROYLA BAŞLIYORUZ HOCA YİNE BİRŞEYLER DENİYOR
Ne olursa olsun kazanıp zirveye yaklaşmamız lazım. Hakem hatalarından çok çektik. Aksine Altay'da Bursa maçında lehlerine hakem kararları olmuştu. Artık dönsün bu kararlar. Geçen senede Altay maçında verilmeyen golümüz vardı. Burda geçen senede kalma alınacak 3 puanımız var. İnşallah maç sonunda 3 puanı alır 19 yapar 4.sıraya çıkarız kaç senedir ilk 6 lı sıraları göremedik. Bakalım bu maçta her şey dönecek mi?
Hoca değişiğin değişiği bir kadro çıkarmış
Uzodimma kanat galiba ne gerek var cidden buna kesersin Traoreyi 3 lu orta saha kanatada koyarsin Milinkovici
O göbek neydi öyle
SU ANDA BU ALTAY DAN DAHA IYIYIZ INSALLAH BÖYLE GIDERRR
Pages: 1 2 3 4 5 6