Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Full Version: 21.Hafta | Beypiliç Boluspor - Giresunspor
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44
Bolu'ya giden kafilede benim gördüğüm kadarıyla; Traore, Uzo, Taş, Erol Can, Balde, Alperen, Milinkovic, Kerem Kalafat, Eren, Göktan, Himmet, Caner, Hüsam kadroda. Sırtından falan tanımaya çalıştığım adamlar oldu tabi. Big Grin Sergio, Hayrullah, Onurcan, Tolgahan, Sergen, Sadi... Bu isimleri göremedim fotoğraflarda.

Yukarıda bulunmayıp, antrenman fotoğraflarında bulunanlar Sergio, Nalepa, Diarra, Sergen, İshak, Yasin Ozan, Fatih Yılmaz, Arda Kılıç.

Kalecilerin fotoğrafı yok. Hayrullah'ı da göremedim. Bu isimlerden biri olabilir pozitif çıkan.
Caner'in özel hayatında problemler falan mı var acaba? Çok formsuz bence kendine gelene kadar forma verilmemeli. Biraz toparlaması lazım.
(12-02-2021, 21:35)Çotanax Wrote: [ -> ]Caner'in özel hayatında problemler falan mı var acaba? Çok formsuz bence kendine gelene kadar forma verilmemeli. Biraz toparlaması lazım.

Babasının birkaç hafta önce yoğun bakıma alınma durumu olmuştu.
(12-02-2021, 21:22)ArmanınPeşinde Wrote: [ -> ]Bolu'ya giden kafilede benim gördüğüm kadarıyla; Traore, Uzo, Taş, Erol Can, Balde, Alperen, Milinkovic, Kerem Kalafat, Eren, Göktan, Himmet, Caner, Hüsam kadroda. Sırtından falan tanımaya çalıştığım adamlar oldu tabi. Big Grin Sergio, Hayrullah, Onurcan, Tolgahan, Sergen, Sadi... Bu isimleri göremedim fotoğraflarda.

Yukarıda bulunmayıp, antrenman fotoğraflarında bulunanlar Sergio, Nalepa, Diarra, Sergen, İshak, Yasin Ozan, Fatih Yılmaz, Arda Kılıç.

Kalecilerin fotoğrafı yok. Hayrullah'ı da göremedim. Bu isimlerden biri olabilir pozitif çıkan.

Pozitif Sadi deniyor
(12-02-2021, 21:22)ArmanınPeşinde Wrote: [ -> ]Bolu'ya giden kafilede benim gördüğüm kadarıyla; Traore, Uzo, Taş, Erol Can, Balde, Alperen, Milinkovic, Kerem Kalafat, Eren, Göktan, Himmet, Caner, Hüsam kadroda. Sırtından falan tanımaya çalıştığım adamlar oldu tabi. Big Grin Sergio, Hayrullah, Onurcan, Tolgahan, Sergen, Sadi... Bu isimleri göremedim fotoğraflarda.

Pozitif Sadi deniyor
(12-02-2021, 21:35)Çotanax Wrote: [ -> ]Caner'in özel hayatında problemler falan mı var acaba? Çok formsuz bence kendine gelene kadar forma verilmemeli. Biraz toparlaması lazım.

Babası yogun bakımdaydı en son ondan formsuz olduğu söyleniyordu. Ama sene başından beri bir türlü ritmini bulamadı.
Bolunun bize ters gelmesi, devre arası iyi transferler yapması zaten beni korkutuyordu. Üstüne hava şartlarının kötülüğü tuzu biberi oldu. Bu maçtan çıkacak üç puanok önemli olacak içeride Ankarayı zaten yeneriz diye düşünüyorum. Bugün evinde üç yemiş Altınordu dan.Bizde de ne şans var arkadaş memlekete kar yağmadı yağmadı bir yağacak oda Bolu maçına denk geldi.
(12-02-2021, 21:48)yalavu Wrote: [ -> ]

Pozitif Sadi deniyor

Ben de sadi diye duydum. Büyük bir ihtimal sergen mehmet taş oynar
Bu arada başkanın Tivibu Spor'da yaptığı açıklamaları dinledim kabataslak, finansal bütçeye ve beklentilere yönelik realist yaklaşımını beğendim. Popülist yaklaşımı benimseyemeyiz dedi, çok doğru. Geçtiğimiz seneler verilen paraları hep birlikte gördük.
(12-02-2021, 22:53)ArmanınPeşinde Wrote: [ -> ]Bu arada başkanın Tivibu Spor'da yaptığı açıklamaları dinledim kabataslak, finansal bütçeye ve beklentilere yönelik realist yaklaşımını beğendim. Popülist yaklaşımı benimseyemeyiz dedi, çok doğru. Geçtiğimiz seneler verilen paraları hep birlikte gördük.

Ben karaahmeti böyle bilmiyordum. O kadar düzgün o kadar güzel ve hakim konuştu ki etkilenmemek elde değil. Stüdyodaki insanlarda etkilendi. Spiker ilk soruyu sordu ya hedefiniz bu muydu falan. O soruya çok güzel cevap verdi
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44