Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Full Version: 25.Hafta | Ümraniyespor - Giresunsporumuz
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
07.03.2021 Pazar 13:30

Takımın mental olarak dağılmaması lazım, bu maç bunun için değişik misyon yükledi kendine şuan bizim için İstanbul ve Altınordu kazanmaması lazım, samsun, demir, altay  ve diğerleri ilk etapta önemli değil ki zaten bi biz kaybedip herkes yenecek değil ya ! panik yok bu takım çıkacak inşallah .... 
Ümraniyede 2 isim kırmızı kart gördü gökhan süzen ve gomis, okan derici ve sow ikilsine dikkat ettikmi maç gelir ....
Sergio olayı beni kedere gark etti.
3 puan şampiyon, 1 puan süper lig yaptırır bence. Kaybedersek hiç iyi olmaz.
ümraniye en korktuğum maçların başında geliyordu. Üstelik birde Sergio'suz yenersek bu iş olmuş demektir.
(01-03-2021, 22:59)yirmisekiz Wrote: [ -> ]Sergio olayı beni kedere gark etti.

Emin ol beni caner kanadı daha çok endişeye sevk ediyor, altay maçında 3 net pozisyonu ezdi aksi gibi ona geldi hep, oraya birini monte etmemiz lazım bu mk milinkoviç nasıl bi adam ki göze giremedi tamamen boş mu ? anlam veremiyorum...
 Bu maç kasıntı erende bişeler yapsın artık, elini taşın altına soksun ....
Altay maçına en kötü 1 Ümraniye maçına 0 yazmıştım açıkcası Altay maçını telafi etmeliyiz en kötü puan almalıyız 2 hafta mağlubiyet takımı demoralize eder bizden önce İstanbul Keçiören ile oynuyor c.tesi Samsun Adana Demir oynuyor bu maçlardan çıkacak sonuçlarda önemli ama biz ne yapıp edip puan almalıyız gerekirse anti futbol oynayıp kim ne derse desin bu saatten sonra puan almak önemli.

Bu arada Serginho olayı nereden çıktı adamın yarın mr çekilecekmiş içeriden aldım bilgiyi.
(01-03-2021, 23:13)turkuaz_0628 Wrote: [ -> ]
(01-03-2021, 22:59)yirmisekiz Wrote: [ -> ]Sergio olayı beni kedere gark etti.

Emin ol beni caner kanadı daha çok endişeye sevk ediyor, altay maçında 3 net pozisyonu ezdi aksi gibi ona geldi hep, oraya birini monte etmemiz lazım bu mk milinkoviç nasıl bi adam ki göze giremedi tamamen boş mu ? anlam veremiyorum...
 Bu maç kasıntı erende bişeler yapsın artık, elini taşın altına soksun ....

O kadar haklisin ki. Ben Caner'in vasifsizligina tahammul edemiyorum. Milinkovic her oyuna girdiginde asist yapti. Herhalde savunmaya yardim etmedigi icin oynatmiyor.
Akabouze ve Kewin Mayi ye dikkat çok tehlikeliler defans arkasına iyi kaçıyorlar. Lamı cimi yok bu takım çıkmak istiyorsa yenecek başka alternatifler bizi kötü etkiler. Artık Caner sevdasından vazgeçmesi lazım hocanın sene başından beri bir tane olumlu maçı yok kredisi bitmez mi bir insanın. Gerekirse Ereni atsın oraya malatyada o mevkide oynadı. Sergio muhtemelen olmayacak traore yi oynatır. Valla işimiz zor üstüne ters gelen bir takım ve deplasman. Hayırlısı olsun bu sene çıkamazsa bu takım bir on yıl daha bekleriz herhalde.
(02-03-2021, 01:29)sy200028 Wrote: [ -> ]Akabouze ve Kewin Mayi ye dikkat çok tehlikeliler defans arkasına iyi kaçıyorlar. Lamı cimi yok bu takım çıkmak istiyorsa yenecek başka alternatifler bizi kötü etkiler. Artık Caner sevdasından vazgeçmesi lazım hocanın sene başından beri bir tane olumlu maçı yok kredisi bitmez mi bir insanın. Gerekirse Ereni atsın oraya malatyada o mevkide oynadı. Sergio muhtemelen olmayacak traore yi oynatır. Valla işimiz zor üstüne ters gelen bir takım ve deplasman. Hayırlısı olsun bu sene çıkamazsa bu takım bir on yıl daha bekleriz herhalde.

Bu sene çıkamazsak seneye ilk düşen takımız. Transfer tahtası kapalı, borç gırtlağa kadar. Görelesporu yenigiresun yapalım eğer çıkamazsakSmile
Bir maçta işler çıkamazsak durumlarına gelmiş, zaten bizim camianın en büyük sorunu bu, kriz yönetimi sıfır artı çok karamsarız, Altay ve Demirsporlular 12 puan geride ilk 2 hesabı yapıyor biz tek maçta 7 puan öndeyiz havlu atarmıyıza geliyoruz.

Ümraniye maçını alırsak süper lig hayırlı olsun bana göre, çünkü bu maça ilaveten +3 Eskişehir, bizim maça kadar düşen +3 Akhisar, eşşek değiliz son hafta ihtiyaç olursa Tuzla her türlü bağlanır +3 de burdan, Ümraniye +3 olursa bu 3 maçtan alınacak +9 ile 65 yapıyoruz ki daha fazlasını da alırız, bence iş bitti ama çok evham yapıyoruz sıkıntı yok biraz pozitif olun.

Sergio sakatsa bile hiç endişelenmiyorum, Altay maçını hoca verdi, hiç analiz edilmemiş Altay, önde basmak kimin fikriyse futbol aklına sokayım, hoca inşallah bu maç için dersine iyi çalışır, kazanılmayacak maç değil, iyi savunup tek atıp geliyoruz.

Muhammed Himmet ve Marko diye haftalarca yazdık burda, şimdi bu adamlara muhtaç durumdasın hoca, otur da derdine yan bakalım
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37