Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Full Version: 34. Hafta | ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Valla adak madak bilmem ama forum ahalisi olarak pandemi sonrası müsait bir vakit toplaşıp güzel bir yemek organize etsek çok güzel olur be, hep birlikte Giresunspor anılarımızı anlatırız Big Grin
(08-05-2021, 13:38)mvsr Wrote: [ -> ]Zaman geçmiyor

Geçmiyor . Sanki bir saat sonra maç varmış gibi geliyor aklıma, sonra bir bakiyorum ki 1 günden fazla var.
eğer bursa'da değil de istanbul'da oturuyor olsaydım bir şekilde stada giremesem bile stadın etrafında olurdum. kör olasıca virüs yüzünden kaçırdığımız maça bak. hayal ediyorum da eğer corona belası olmasaydı bu maç olimpiyat stadında olurdu, tribünde en az 50000 taraftarımız olurdu.
1 haftadır gördüğüm rüyanın haddi hesabı yok hatta 1 gecede 2 3 kere farklı skorlarla biten rüyalar bile gördüm.Artik kafayı yemeden şampiyon olsakda hep beraber bu ızdıraptan kurtulsak.
Adak da olur yemekte yeterki şampiyon olalım.Aslinda toplu bir organizasyon iyi bir fikir.
(08-05-2021, 13:43)d3sperandum Wrote: [ -> ]eğer bursa'da değil de istanbul'da oturuyor olsaydım bir şekilde stada giremesem bile stadın etrafında olurdum. kör olasıca virüs yüzünden kaçırdığımız maça bak. hayal ediyorum da eğer corona belası olmasaydı bu maç olimpiyat stadında olurdu, tribünde en az 50000 taraftarımız olurdu.

Tek eksik araba. Arabayı çözdüğüm an yarın akşam stadın yanında soteye yatıyorum Smile
(08-05-2021, 12:50)maicon_28 Wrote: [ -> ]Bugün kabus gördüm

Dakika 85,
Samsun 3-0 yeniyor,
Ads 1-0 yeniyor,
Biz 0-0 ıkınıyoruz.

Bizim maçtan ümidi kesip, ulan son 5 dk bari Ads gol yese 1-1 olsa o da bir halta yaramıyor diyip uyanıyorum. Rüyaların tersi çıkar derler, inşallah yarın da rahat bir şekilde maçı atlatır süper lige çıkarız

Bende bir takımın 6.3 yada 5.3 yendiğini gördüm rüyamda.
Alıyoruz dönüyoruz maçı ya hiç germeyin kendinizi,bu mübarek günde de dualarınızı eksik etmeyin yarın akşam şölen var burada Smile
Ben şu linki bir daha atayım şuraya

https://youtu.be/mV-jGj9F7Sc
O değilde şehirde önemli makamlarda bulunan kişilerde arka arkasına açıklamalar geliyor. İl milli eğitim vali belediye başkanı VS vs. Nolur evde kalın diye.