Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!
Trendyol 1. Lig 13. Hafta karşılaşması GİRESUNSPOR- Kocaelispor - Printable Version

+- Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız! (http://www.giresunspor.net/forum)
+-- Forum: Giresunspor.Net Forumları (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Giresunspor Gündemi (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: Trendyol 1. Lig 13. Hafta karşılaşması GİRESUNSPOR- Kocaelispor (/showthread.php?tid=1145)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7


Trendyol 1. Lig 13. Hafta karşılaşması GİRESUNSPOR- Kocaelispor - Shabry28 - 12-11-2023

Kafana göre Giresunum.


RE: Trendyol 1. Lig 13. Hafta karşılaşması GİRESUNSPOR- Kocaelispor - mvsr - 15-11-2023

Rakibin değil bizim ne yapacağımız maçın sonucunu belirler.


RE: Trendyol 1. Lig 13. Hafta karşılaşması GİRESUNSPOR- Kocaelispor - kerasus - 19-11-2023

Öncelikle konu dışı olarak biraz içimi dökeyim...

Biz 50-75 TL biletlerle Bin kişi bile toplayamıyoruz tribüne, boş koltuklara oynuyoruz her hafta. Aynı ligde rakibimiz olan başka bir takım ise bugün hazırlık maçında 250 TL maraton fiyatı ile tribünleri doldurup Beşiktaşı ağırladı. Alın size vizyon farkı. Bizi parasızlık değil vizyonsuzluk bitirdi beyler. Maddi taraflarına çok hakim değilim ama Sakarya'da öyle uçan kaçan bir kadro oluşturmadı maddi anlamda. Ortalama bir bütçe ile yarışmacı bir takım oluşturdular ve güzelde mücadele ediyorlar. Süleyman Seba diyince kimsenin aklına Sakarya ili ve Sakaryaspor klübü gelmez. Ama adamlar sırf memleketi Sakarya diye bunu güzel bir fırsata çevirip Beşiktaş ile hazırlık maçı ayarlıyorlar. Üstelik şu maçın girişleri kağıt biletle yapmak bile başlı başına vizyondur. Bunu da hafta boyu güzelce duyurup sanki çok önemli bir organizasyon havasına soktular ve böylelikle taraftar çektiler. İşte adamlar hem çok ciddi bir hazırlık maçı yaptı hemde çok güzel tribün geliri elde etti. Ha bizde hazırlık maçı anlayışı nedir? Üste para verip Samsun deplasmanına gidip 6 yiyip dönmek ve Zaten özgüveni olmayan gençlerin motivasyonunu tamamen çökertmek. 

Bu yazıdan sakın ha taraftarın sahip çıkıp çıkmaması üzerine yanlış bir anlam çıkarmayın. Konunun taraftar ile uzaktan yakından ilgisi yok. Misal, aynı gün vizyona giren A filmi tüm sinema salonlarında kapalı gişe oynarken B filmi yeterince ilgi görmüyorsa burada suçlu B filmine ilgi göstermeyen halk değildir. Halka sunulan içeriktir önemli olan.


RE: Trendyol 1. Lig 13. Hafta karşılaşması GİRESUNSPOR- Kocaelispor - sokakbaşımeyhane - 23-11-2023

Tahta acilacakmis hadi hayırlısı


RE: Trendyol 1. Lig 13. Hafta karşılaşması GİRESUNSPOR- Kocaelispor - kerasus - 24-11-2023

Bir olumlu bir olumsuz yorumla devam edelim. 

Olumsuz olan şey... Madem biletlerde indirim yapacaksınız, ner bir şekilde yapın işte 50 TL. Kampanya bahanesiyle geçen maç 75 olan fiyatı bu maç 100 yaptın. 2 maç 100 TL diyeceğine çık düzgünce yap indirimini maç başı 50 TL olarak. Ha ne mi farkeder? Bugün birebir passolig gişesinde şahit olduğum diyalog. Adam bu maça bilet almak istiyor fakat bir 2 maçlık satılıyor bilet. Bir sonraki maç ne zaman falan diye sordu düşündü ve vazgeçti bilet almadan döndü. Dışardan bakınca "yönetim daha ne yapsın biletleri de indirdi işte" gibi düşünülüyor ama pratikle hiçte öyle olmuyor işte. Bilet almaya geleni bile geri çeviriyor bilet politikası. Belki yok kardeşim indirim falan yapamam desen 100 TL de verecekti belki bilete. Ama fiyatından ziyade gelemeyeceği maça boşa bilet almak istemiyor insan. 2 maç 100 TL yerine maç başı 50 TL desen daha fazla satmaz mıydı? Tartışmasız bir şekilde evet. Yani indirim yaparken bile taraftarı kaçıran saçma ve vizyonsuz bilet politikası. Kaldı ki bilet fiyatları, taraftar sayısını belirleyen
etmenlerden sadece bir tanesi. Ama kesinlikle tek başına bir kriter değildir. Kendimden örnek vereyim. Şu maçta yine Altay yada Tuzla maçları gibi oynayacaksak bir sonraki maçta cebime 500 TL harçlık bile koysanız Tirebolu dan yollara düşemem hiç. 5 gün çalış haftasonu dinlenme yerine etkinlik olarak takıma destek olalım diye 5 saatin yollarda geçsin. Üzerine sinirden kafayı yiyerek eve gel bütün haftasonun berbat olsun. O esnada Bu takımdan milyonlar kazanan adam boş kaleye gol atmayıp maçı kasten verecek ve maç sonu otelde tiktoktan kız düşürmeye çalışacak. 

Neyse olumlu yanından bakacak olursak.. Yarın çotanak store önünden konvoy yapılarak geçilevekmiş stada. Yetmez ama evet diyelim. Güzergahı bilmiyorum direk stada mı geçilecek ama şehri biraz dolaşıp hiç aklında bile olmayan kişilere farkındalık yaratacaklarsa çok güzel düşünce. Küçük ama önemli adımlar bunlar.


RE: Trendyol 1. Lig 13. Hafta karşılaşması GİRESUNSPOR- Kocaelispor - kerasus - 25-11-2023

Hem Urfa hem Adana kazandı. Ümraniye ve Bolu da birbiriyle oynuyor kim kazansa bize girecek giren. Bugün kazanamazsak geçmiş olsun.


RE: Trendyol 1. Lig 13. Hafta karşılaşması GİRESUNSPOR- Kocaelispor - sokakbaşımeyhane - 25-11-2023

Bütün deplasman tekimlari kazandı istatistik bilimine göre Giresunspor un maksimum 1 puanı varSmile


RE: Trendyol 1. Lig 13. Hafta karşılaşması GİRESUNSPOR- Kocaelispor - Shabry28 - 25-11-2023

Kocaeli baskıyı kurdu, geride basmak böyle bir rakiba karşı ne kadar işe yarar bilinmez. Orta alanda topu tutup fırsat aramak iyidir.


RE: Trendyol 1. Lig 13. Hafta karşılaşması GİRESUNSPOR- Kocaelispor - chotanax - 25-11-2023

Kadir denen gabakçı arkadaş hala kadroda. Gördüğünüz gibi içeride rakipten kimse yokken gol atma başarısı da gösterdi. Bonservisini ben ödeyeceğim, yeter ki gönderin.


RE: Trendyol 1. Lig 13. Hafta karşılaşması GİRESUNSPOR- Kocaelispor - chotanax - 25-11-2023

Seni doğuran anaya ne gibi bir tepki verelim it köpek, ne istiyon oğlum anandan. Ulan 30 senedir bu takımın maçlarını izlerim, bu kadar nefret ettiğim başka bir futbolcumuz olmadı.