Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!
18. Hafta | Çankırıspor -Giresunspor - Printable Version

+- Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız! (http://www.giresunspor.net/forum)
+-- Forum: Giresunspor.Net Forumları (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Giresunspor Gündemi (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: 18. Hafta | Çankırıspor -Giresunspor (/showthread.php?tid=462)

Pages: 1 2 3

18. Hafta | Çankırıspor -Giresunspor - genc28 - 25-01-2014

Çankırıspor - Giresunspor

Tarih : 25 Ocak 2014
Saat : 13.30
Stad : Çankırı Atatürk
Yayın: Mavi karadeniz tv

Rakip iyi transferler yaparak ikinci yarıya başlarken , biz ise halen transfer tahtasını açabilimiş değiliz.Yinede mehmet birinciye ve takıma güveniyorum ligi ilk 5 de bitirmek istiyorsak en kötü 1 puanla dönmeliyiz.

RE: 18. Hafta | Çankırıspor -Giresunspor - sokakbaşımeyhane - 25-01-2014

Mactayiz inşallah

RE: 18. Hafta | Çankırıspor -Giresunspor - Çotanax - 26-01-2014

Takımımıza güveniyoruz.Haydi bakalım çotanaklar utandırmayın bizi.

RE: 18. Hafta | Çankırıspor -Giresunspor - effulim - 26-01-2014

Ne yazık ki ben takımımıza güvenemiyorum inşallah yanılırım...

RE: 18. Hafta | Çankırıspor -Giresunspor - genc28 - 26-01-2014

Çankırısporun devre arasinda transfer ettiği oyuncularin lisans problemi nedeniyle 3-0 hükmen lehimize sonuclanmıştır diye haber var ama kesinmidir acaba?

RE: 18. Hafta | Çankırıspor -Giresunspor - kerasus - 26-01-2014

çankırı lisans problemi nedeniyle maça çıkamadı. 3-0 galibiz.

RE: 18. Hafta | Çankırıspor -Giresunspor - kral1234 - 26-01-2014

böyle 3 puana sevinemedim açıkçası. yazık ya çankırıya ilk yarı şerefsiz futbolcular bilerek oynamamış çoğu maçta şimdi de maddi sıkıntılar. kadın bir başkan var uğraşıyor orda. Allah yardımcıları olsun.

RE: 18. Hafta | Çankırıspor -Giresunspor - yirmisekiz - 26-01-2014

Parayı yatırmışlar. Mesai saati dışı oldjğu için lisans çıkaramamışlar. 1 maçlık bir durum

RE: 18. Hafta | Çankırıspor -Giresunspor - turkuaz_0628 - 26-01-2014

Bizim başkanda fırsat kollarmış gibi bizde o durumdayız bizde tahtayı açtıramıyoruz edebiyatı yapmış evet üzücü bi durum ama şu ezik edebiyatından allah aşkına vazgeçin yeter ya ,onurcandan gelen para ve takvim gelirleri ne kadar ne kadarı futbolculara borçlara gitti ve en önemli soru cebinden para koyamaycak adam başkan olmaz parasız bende sağa sola ağlarım para isterim para bi şekilde geliyor ,bozbağ cebinden bu zamana kadar ne kadar koymuş ağlamayın icraat yapın stormu açacaksınız ne yapacaksanız yapın arsa isteyin dolmuş isteyin ,lisanslı yağmurluk çıkarın satın bişeyler üretin üretinde bizde çabalıyorlar dyelim öyle para aramaktan kampa gidemedim demeyle olmuyo bu işler ....
3 puanla başlamak iyi oldu içeride devamı gelir inşalllah ...

RE: 18. Hafta | Çankırıspor -Giresunspor - ziza82 - 26-01-2014

çankırı büyük ihtimal yenerdik ama böyleside olur yapacak bişey yok son dakikaya iş bırakırsan böyle olur kaderimiz yüzümüze gülüyor galiba şampiyon giresunspor....