Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!
2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler .... - Printable Version

+- Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız! (http://www.giresunspor.net/forum)
+-- Forum: Giresunspor.Net Forumları (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Giresunspor Gündemi (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: 2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler .... (/showthread.php?tid=937)

RE: 2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler .... - kerasus - 17-01-2021

Önce basın sözcüsü resmen ortalık yere s.çtı. Sonra yönetim yalaması basın geldi oracıkta tüy dikti. Üstüste gelen ve tamamen takımın motivasyonunu bozmaya yönelik bu açıklamalar kötü bir tesadüf olduğuna inanmıyorum. Yine yeniden fabrika ayarlarına döndük. Takım biraz ivme yakalasın, hemen nasıl engelleriz planları, hiç sekmiyor her sene aynı terane.

RE: 2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler .... - cotanak88 - 17-01-2021

(17-01-2021, 02:34)genoa28 Wrote: Ben çoğunuza katılmıyorum, sene sonu ilk 2'de muhtemel Samsun, Adana Demir ve Altay üçlüsünden ikisini görürüz, kadro kalitesiyle Adana Demir, hoca faktörüyle Altay biraz daha öndeler.

Biz zaten sene başı şampiyonluk için takım kurmamışız başkanın kendisi de bizzat söylüyor, mevcut durumda bile çok net bir şampiyonluk hedefinin olduğunu düşünmüyorum ben

Ben şahsen hem takımdan hem yönetimden şampiyonluk filanda beklemiyorum ama verilen demeçlere ayar oluyorum, çık delikanlı gibi de ki açamıyoruz tahtayı, kadro yeterli vs deme mk, değil abi kadron yeterli değil, rotasyonun dar abi senin 

Bir de Giresun'da epey uzun zamandır iyi kadrolar değil iyi takımlar goy goyu var, epey uzun süredir sene sonu bu goy goydan dolayıdır ki süper lig hayallerimizi bir sonraki seneye erteliyoruz, umarım bu sene aynısı olmaz
Hocam bende sana katılmıyorum 2.lig şampiyonluğumuzda da transfer yapamamıştık yedeklere baktım o sezon sağ bek falan değiştiriyormuşuz oyuna etki edecek oyuncumuz yokmuş bu sene o seneden daha iyiyiz, ha sen şimdi burası 1.lig rakipler güçlü falanda diyebilirsin ama herşeyin başı inanmaktan geçiyo ,isterse rakipler 100 milyon lira harcasın oyuncularımız bu sene çıkmayı kafaya koydularsa yönetimde üzerine düşeni yaparsa bu takım çıkar ben  o havayı görüyorum unutma büyük fetihler inançla yapılır  Wink Big Grin

RE: 2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler .... - sy200028 - 17-01-2021

Basın sözümüz efsane yaptığı açıklamayı gören futbolcu biz kerizmiyiz kendimizi parçalıyor der. İkinci yarıya iyi başlarsak rakip ayrımı yapmadan ilk dört hafta kayıpsız atlatırsak birşeyler olur. Bu takım düşüş yaşayacak her hafta galip gelemeyiz. Tökezlediğimiz zamanlarda moral ve motivasyonu iyi tutarsak lig sonunda neden olmasın. Kimse lig başlarken ligin devre arasına lider girecegimize inanmıyordu. Yönetim futbolcuların hızını kesmezse şehir olarak kenetenip paraları düzgün ödersek bu kadro her takımla başabaş mücadele edecek gücü var şansta bazı maçlarda yanımızda olursa neden şampiyon olmayalım. Artık bu borç harç tahta muhabbetleri baydı moral motivasyon düşürmekten başka bir şeye yaramıyor. Borcu harcı bırakıp lige odaklanalım çocukların hakkı neyse verelim gerisi gelir zaten. Transferle bu işler olmuyor yeni gelen futbolcular uyum sağlayana kadar altı yedi hafta geçiyor biz bu süreçte çok az kayıp yapıp psikolojik üstünlüğü ele geçirmek zorundayız.Sene sonunda borcu harcı fazla bulan yönetim kongre kararı alır. Yıllar sonra bu kadar yaklaşmışken yapılanlara akıl sır ermiyor.

RE: 2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler .... - genoa28 - 17-01-2021

(17-01-2021, 18:47)cotanak88 Wrote: Hocam bende sana katılmıyorum 2.lig şampiyonluğumuzda da transfer yapamamıştık yedeklere baktım o sezon sağ bek falan değiştiriyormuşuz oyuna etki edecek oyuncumuz yokmuş bu sene o seneden daha iyiyiz, ha sen şimdi burası 1.lig rakipler güçlü falanda diyebilirsin ama herşeyin başı inanmaktan geçiyo ,isterse rakipler 100 milyon lira harcasın oyuncularımız bu sene çıkmayı kafaya koydularsa yönetimde üzerine düşeni yaparsa bu takım çıkar ben  o havayı görüyorum unutma büyük fetihler inançla yapılır  Wink Big Grin

Valla Hocam bizim o sezonki şampiyonluğumuz belki 25-30 sene de olabilecek bir durumdu, çok büyük bir sürprizdi bizim yaptığımız.

Tabii ki bir hedef için en öncelikli şey inanmaktır hiç şüphe yok âmâ hayatın da gerçekleri var, ben şahsen mevcut kadronun şampiyonluk için yetersiz olduğunu düşünüyorum ama size de saygım var, 15 yıldan uzun süredir yazarız forumlarda ve genelde de Giresunspor hakkında haklı cikariz ama umarım bu kez siz haklı çıkarsınız, bunu çok isterim.

RE: 2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler .... - cotanak88 - 18-01-2021

O kadar hassas bir dönemdeyiz ki en ufak bir olumsuzluk bu havayı bozacak gibi geliyor o yüzden şehir olarak önce bizim inanmamız lazım eksikleri bende görüyorum rakiplerin transferleri gördükçe bende imreniyorum ama yok işte elimizdekiler bizi buraya getirdi onlara güvenmekten başka çaremiz yok, sosyal medyayı aşırı aktif kullanan bir oyuncu grubumuz var yerel basınımızda haberlerini yaparken daha dikkatli olmalı olumsuz şeyleri bir yana bırakıp motive edici haberler yapmalıla, ben nerden baksan 16-17 senedir bu takıma gönül veriyorum iç saha maçlarını elimden geldiğince kaçırmıyorum inan böyle bir oyuncu grubuna şahit olmadım bi kere kadroda papaz diyebileceğimiz oyuncu yok, yaş ortalaması genç başarıya aç bir kadro kurduk bu kadronun ben başaracağına inanıyorum. Hakan karaahmetin şehre oyuncuların resimlerini astırması,hakan keleşin ulusal basında her röportajında pozitif olması inancımı daha da pekiştiriyor tabi Balıkesir maçıyla totem devam edecek o ayrı Big Grin

RE: 2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler .... - genoa28 - 18-01-2021

@cotanak88

Hocam inşallah mutlu sona ulaşırız, inan galip geldiğimiz hafta maç özetini 3-4 defa izliyorum, şu foruma girip herkesin mesaj yazası geliyor, muhtemel şu forumda süper lig gören de yoktur, bizim takıma gönül verenler olarak yapabileceklerimiz belli gerisi takımda, hadi inşallah.

RE: 2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler .... - turkuaz_0628 - 18-01-2021

Samsun ile demir hayvan gibi transfer yapıyolar ama adapte edebileceklermi o var, istanbulspor bile mirkanı alıyor hataydan, 2. yarı kılıç kalkan oynanır, demir ağır favori samsuna ve altaya ilk 2 için demir kadar emin konuşamam şu ilk 5 maç geçsinde neler olacak görelim ....

RE: 2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler .... - cezmik - 18-01-2021

Arkadaşlar Hepinize Hayırlı Haftalar öncelikle,
Herkes büyük transferler yapıyorlar. Nasreddin Hoca'nın "ya tutarsa" misali.
Tutar mı, tutmaz mı bunu hemen göremeyiz, zamanla görürüz.
Çünkü her alınan futbolcu acaba takıma adapte olabilecek mi?
Bedenimize bile ufak bir protez (gözlük, implant vs.) takıldığında bile zamanla beden bunu kabulleniyor.
Bazen de kabullenmiyor da.
Sonuçta her yapılan muhteşem transfer takıma katkı yapılacak diye bir kural yok.
Hatta yapılan tecrübelerle devre arası yapılan transferler hep sıkıntılıdır.
Biz transfer yapmadık.
Yapsak iyi olur muydu?
İlk on birde oynayacak bir futbolcudan ziyade kulübe için transfer yapılarak kadro derinliği sağlanırdı.
Ama bu saatten sonra da yapılması zor.
Muhteşem (!) transfer yapanların, bizim transfer yapmamamızdan daha risklidir diye düşünüyorum.
Bakalım, zaman neyi gösterecek.
Her şeyin hayırlısı.

RE: 2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler .... - bulancak28 - 18-01-2021

Abiler biraz kendimizi kandırıyoruz gibi geliyor bu konuda lütfen yanlış anlamayın. Ama ben açıkçası genoa'ya katılıyorum bu konuda transfer bence de gerekliydi. Takım iyi ama kulübe zayıf. 2014'te eskaza tutturduk çıktık ama papaz aynı pilavı iki kere yemez demişler.
Kişisel olarak ben açıkçası Ads'den bi cacık olacağını düşünmüyorum, yine play offa kalır elenirler. Altay, Samsun ve İstanbulspor esas rakipler olacaktır.

RE: 2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler .... - sy200028 - 18-01-2021

Yönetim ilk yarı bitmeden tam göze girdi derken bir çuval inciri berbat ettiler yapılan talihsiz açıklamalar gerçekten üzücü ve moral bozucu biz Giresunlu olarak nasıl sosyal medya ve yerel medyayı kullanıp takip ediyorsak futbolcularda takip ediyor bu açıklamaları okuyan futbolcu şu kanıya varmaz mı arkadaş bizim paralarımızda ödemeyecek herhalde derler. Akşama kadar borç eski yönetim şurdan şu kadar borç geldi haberleri sosyal medyaya pompalıyor ben şahsen yönetimin bunu bilinçli yaptığını düşünüyorum düşme hattında olan bir takım olsak basarızlığı borca harca bağlıyorlar diyecemde lider takımın yönetiminden böyle açıklama gelmesi herhalde sağdan soldan biraz para tırtıklamak gibime geliyor başka açıklaması olamaz. Birde basın sözcüsü işi bıraksın onun yerine basın karşısına başkanın kendisi çıksın hitap dili spor medyasına ve futbolculara daha yakın nerden biliyorsunuz diyeceksen maçtan önce yaptığı konuşmalar gayet olumlu. Birde ilk defa şehir kenetlenmiş futbolcular tam gaz formda herşey yolunda lideriz para yok diye ağlanmaz arkadaş birlik beraberlik bozulmasın diye el altından birşeyler tedarik etmeye çalışırsın şahsen böyle takımın futbolcusu olsam moral motivasyonum sıfıra iner. Yönetimin yakalanan havayı bozmadan yoluna gitmesi şart yoksa işimiz ikinci yarı sarpa sarar. Transfer yapılsın yapılmasın önce birlik beraberlik birlik ve baraberlik olmazsa akşama kadar transfer yapalım. Transfer şart mı şart baana görede olmuyorsa bizi buraya bu futbolcular getirdi şampiyonda yapar diye ümit ediyorum.