Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!
34. Hafta | ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ ! - Printable Version

+- Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız! (http://www.giresunspor.net/forum)
+-- Forum: Giresunspor.Net Forumları (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Giresunspor Gündemi (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: 34. Hafta | ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ ! (/showthread.php?tid=997)

RE: 34. Hafta | Tuzlaspor - ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ ! - sy200028 - 02-05-2021

(02-05-2021, 22:37)heyulaanil28 Wrote: Maç hikayesini izledim bari konvoyu falan göstermeyin çelik çocuk göstermişler  Big Grin millete bakla vermeyin

Valla çok güzel olmuş bu saatten sonra ne olacaksa olsun artık... Maç esnasında Karahmet yazılı formanın sırrı çıktı ortaya başkan bu maçı da benim için alın demiş ona ithafen yapılmış. Birde başkana helal olsun her maç öncesi çıkıp konuşmasını yapıyor.

RE: 34. Hafta | Tuzlaspor - ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ ! - semiko - 02-05-2021

(02-05-2021, 21:53)kerasus Wrote:
(02-05-2021, 21:39)bulancak28 Wrote: @kerasus 1.ligde belli bir kriteri sağlaması gerekiyor ya statların (kapasite, çim, aydınlatma vs) o yüzden orada oynuyorlardır bence. Ben de Tuzla'da çalışıyordum her gün geçiyordum statlarının önünden tek tribünlü baya halı saha kıvamında bir stat oynatmıyorlar orada. Diksen topu E5'te arabaları falan vurursun. Bir ara Sancaktepe'nin stadında oynuyordu ama bildiğim kadarıyla orada da çimlerle ilgili bir sıkıntı var o yüzden tekrardan Esenyurt'a dönmüş olabilirler.

İstanbul ilk çıktığında Kasımpaşa'nın stadında oynuyordu Dialiba'nın atıp 1-0 aldığımız maça gitmiştim hatta ben. O sezonun ortalarından beri Esenyurt'ta oynuyorlar.

Tuzla da oynamamasını anlarım. Stadını bilmiyorum ama tahmin edebilirim eskidir falan. Ama mesela İstanbulpor bu ligdeyken Yenibosna da oynuyordu eskiden. kapasite küçük ama İstanbulspora hayli hayli yetiyordu, Lokasyon olarak on numara. Hadi orayı sittiret tamam da, yeni yapılan stadlar genellikle o özelliklerde zaten ve malum son yıllarda akp nin önemli rant kapılarıdan biri olduğu için bol bol yaptı. Ha çok güzel yatırımlarda var hakkını vermek lazım. İşte onu diyorum Esenyurt niye? ŞL maçının bile oynandığı stad var çok yakınında ve cadde üzeri nerdeyse. Neyse ya konu dağılmasın, elbet birilerinin çıkarları vardır işte mantık aramaya gerek yok. 

asıl sorumu tekrarlayım, direk gidip sağlık çalışanı kurum kimliğimizi gösterip girebiliyor muyuz?

Yenibosnadaki maça okuldan kaçıp gitmiştin lise 1 dim Smile Giresun ilk 5 maçını İstanbula oynamıştı o sezon. Hatta oradaki maçta kupa maçıydı sanırsam Smile yenibosna mimar Yahya baş Esenyurt gitmediğimiz yer kalmadı en çokta kartal statını sevmem Smile

RE: 34. Hafta | Tuzlaspor - ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ ! - celebi980 - 03-05-2021

Nalepa'yı beğendim bu maç istekli oynadı bence Nalepa kilit olur bu maçta Hüsamettin de madeni buldu Akhisar sağ beki üzerine bindirip durdu her maç yapsana bunları, bir de Tuzla yan top zaafı olan bir takım Sergen Eren gibi hava hakimiyeti olan oyuncular sürpriz yapabilir. Bu arada hangi platformda gördünüz Tuzla yöneticisinin yorumunu TD forumuna baktım az birşey göremedim ben.

RE: 34. Hafta | Tuzlaspor - ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ ! - genoa28 - 03-05-2021

(03-05-2021, 01:17)celebi980 Wrote: Nalepa'yı beğendim bu maç istekli oynadı bence Nalepa kilit olur bu maçta Hüsamettin de madeni buldu Akhisar sağ beki üzerine bindirip durdu her maç yapsana bunları, bir de Tuzla yan top zaafı olan bir takım Sergen Eren gibi hava hakimiyeti olan oyuncular sürpriz yapabilir. Bu arada hangi platformda gördünüz Tuzla yöneticisinin yorumunu TD forumuna baktım az birşey göremedim ben.

Tuzlaspor'da Giresunlu bir yönetici Giresunspor Şampiyonluk Sana Yakışır diye instagrama story atmış ona takılıyor kırmızılar

Bu maçta bir bağlama, yatış işi filan olacaksa ki kesinlikle olmalı, inşallah böyle gözlerine soka soka yaparız şu işi

RE: 34. Hafta | Tuzlaspor - ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ ! - kral1234 - 03-05-2021

(02-05-2021, 22:19)bulancak28 Wrote:
(02-05-2021, 22:16)chotanax Wrote: Şu maçın kilidini açan, akışı değiştirip bizi süper lige atan adam chb olsa keşke.

Var ya tam aklımdan o geçiyordu olur da çıkarsak bizi süper lige götüren golü kim atacak diye. Balde veya Mehmet Taş atsın isterim ama Chb atarsa tam bomba olur, o kadar eleştiriden sonra.

Aynen ya balde ya mehmet taş atsin isterim. Mehmet taş bu takımın asıl kaptanıdır. Eren falan hikaye. Kaleye koysalar orda bile yürekten oynar. Nasıl ki yıllar geçmesine rağmen çağrı, berkan, özgür yılmaz, volkan kocaloglu, adem çalık gibi oyuncuların benim için özel bir yeri varsa mehmet taşın da yeri ayrı olacak.

RE: 34. Hafta | Tuzlaspor - ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ ! - mvsr - 03-05-2021

Büyüklerimiz süper lige çıkan kadroyu, süper ligde kurulan kadroları bugün nasıl hatırlıyorsa kuşağımızda şampiyon takımımızın kadrosunu aynı o şekilde hatırlayacak.
Youtube sayfası kapanmaz ise oradaki videolar arşiv olarak kalacak.Yaşımız kemale erdiğinde, allah hepimize uzun ömürler versin açar izleriz, izletiriz.Temennim yukarıda kalıcı olmaktan yana tabi.Bu zor bir olay değil.Bu başarının en üzücü noktası pandemi nedeniyle tribünlerde olamamak.
İstanbul'un birbirinden farkı olmayan takımları varya hani Fenerbahçe Türkiye Kupası'nı uzun yıllar kazanamadığında renkli TV'de kupanız yok diye dalga geçiyorlardı.Oradan mantık kurarak, bizimde renkli TV'de süper lig oynamışlığımız olacak artık.
Son maç özelinde geçmiş maçların stresi yok üzerimde.Buradan artık dönmez.Malatya maçının bir benzeri olur diye düşünüyorum.Sadece 5-6 gün daha sıkıp işimizi bitirelim.Sonrasında zaten şampiyon futbolcularımız ödüllerini alırlar, tatillerine giderler.

RE: 34. Hafta | Tuzlaspor - ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ ! - kesap28 - 03-05-2021

Çok atıp tuttuk arkasından ama elinden ne geliyorsa hep en iyisini yaptı son maçdada neler yaptı herkes gördü Bu kulübün tarihinin en önemli iki senesinde ilk 11’de elinden gelenin en iyisini yaptı hakkını bize helal etsin bu şampiyonluk en çokda onun hakkı canımızsın hüso süper denen ligde görüşmek üzere

RE: 34. Hafta | Tuzlaspor - ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ ! - d3sperandum - 03-05-2021

(03-05-2021, 10:15)mvsr Wrote: Büyüklerimiz süper lige çıkan kadroyu, süper ligde kurulan kadroları bugün nasıl hatırlıyorsa kuşağımızda şampiyon takımımızın kadrosunu aynı o şekilde hatırlayacak.
Youtube sayfası kapanmaz ise oradaki videolar arşiv olarak kalacak.Yaşımız kemale erdiğinde, allah hepimize uzun ömürler versin açar izleriz, izletiriz.Temennim yukarıda kalıcı olmaktan yana tabi.Bu zor bir olay değil.Bu başarının en üzücü noktası pandemi nedeniyle tribünlerde olamamak.
İstanbul'un birbirinden farkı olmayan takımları varya hani Fenerbahçe Türkiye Kupası'nı uzun yıllar kazanamadığında renkli TV'de kupanız yok diye dalga geçiyorlardı.Oradan mantık kurarak, bizimde renkli TV'de süper lig oynamışlığımız olacak artık.
Son maç özelinde geçmiş maçların stresi yok üzerimde.Buradan artık dönmez.Malatya maçının bir benzeri olur diye düşünüyorum.Sadece 5-6 gün daha sıkıp işimizi bitirelim.Sonrasında zaten şampiyon futbolcularımız ödüllerini alırlar, tatillerine giderler.

Öncelikle şunu kabul edelim. Bu lig bize uzun yıllardır yetiyordu. Süper denen lig tabi ki hepimizin rüyalarındaydı ama bu ligden aşağı klasmanındaki liglerde senelerimizi geçirdik. 3. lig 2. grup denen ligde şampiyon olduğumuzda daha doğrusu araklıspor'un ardından 2. olarak playofftan denizli'de şampiyon olduğumuz sezon iç saha maçlarımızda açık haliyle maraton ve kapalı tribün hınca hıç doluyordu. bize deplasmana gelen takımlar bile hakkımızı veriyordu. tarım kredispor'la, araklı, arsin, of, pazar, sinop, amasya ile az cebelleşmedik. mazi ve taraftar olarak hepsinden büyüktük. ama öyle elimizi kolumuzu sallayarak şampiyon olmadık. 3. ligde şampiyon olduktan sonra türkiye kupasına katılmıştık. sivas ve sakaryayı elemiştik galiba. hatta sakarya maçını penaltılarla kazanmıştık. penaltılar kale arkası tribünü önünde atılmıştı. güzel yıllardı. türkiye kupasında galatasaray elemişti o sezon galiba bizi. ama iç sahamızda muazzzam bir performansımız vardı. o zamanki ergen aklımla bu stada dört büyükler gelse bile taraftarımızla eli boş göndeririz diye düşünüyordum. ama sonra 2. lig şampiyonluğun da gelmesiyle bir doyuma ulaştık galiba taraftar olarak. tff 1. lige çıktığımız sezondan itibaren ilk maçımız olan karşıyaka hariç hiç bir zaman potansiyelimizi tribünlere yansıtabildiğimizi düşünmüyorum. bunda tabiki takımımızın durumu ve passolig etkili olabilir ama 3. ligde bile tribün dolduran bir takım kadar olamadık. kendi adıma özeleştiri içerir. süper lige çıktıktan sonra (artık çıktığımızı varsayıyorum) kalıcı olmanın o kadar kolay olduğunu düşünmüyorum. ancak düşsek bile tff 1. ligde olacağız diye düşününce biraz rahatlıyorum. tabi borç yığınımızın erimesi lazım. bir taraftan da neden hatayspor kadar olmayalım diyorum. ligi bilen ancak lige aç idealist hoca (erol bulut, çağdaş atan, ömer erdoğan vb.) bir kaç masrafsız ancak performanslı siyahi arkadaş ve ligi bilen ancak kaşarlanmamış yerli futbolcuyla ve taraftarımız ile bu liginde hakkını neden vermeyelim? en kötü düşsek bile anlatacak bir hikayemiz olur. hakkımızda hayırlısı olsun.

RE: 34. Hafta | Tuzlaspor - ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ ! - 123456 - 03-05-2021

Sivas ve Sakarya'yı eleyip gruplara kalmıştık. Meşhur karlı bir İdman Yurdu maçı vardı kupada. Kar yağınca ikinci devre iki gol atıp maçı çevirmiştik. 1. Lig bizim için doyum oldu kesinlikle ancak özellikle ikinci çıktığımızda buranın değerini bilelim, çıkalımda Ordu mu olalım düşüncesi çok hakim oldu şehirde. Bence 1. ligdeki ilk dönemimiz taraftar olarak verimliydi. Tabi 07-08'in gönüllerde ayrı yeri var. Bizim kuşağın ilk defa gördüğü bir klasmandı. İkinci dönemimiz ise vasat bile değildi. Hedefsiz maçlarda dahi dolan stad, play off maçlarında boş kaldı. Üst taraf için en örnek alınması gereken takım Sivasspor. Herkes geçti gitti ama onlarda büyükşehir olmamalarına rağmen herkesin korktuğu takım 15 yıldır. Keşke Sivas gibi olsak kalıcılık ve direnç konusunda.

İşin diğer tarafı arkadaşlar son iki şampiyonluğumuzun mimarı, sol bekin vazgeçilmez ismi, takımın uğuru Hüsamettin Tut için heykel siparişi vermek lazım. Bizde isterdik ikon topçumuz Brezilyalı kıvrak yetenekli kavruk tenli bir topçu olsun ama talihimizde Hüsam varmış. Smile

RE: 34. Hafta | Tuzlaspor - ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ ! - d3sperandum - 03-05-2021

o karlı maçı hatırladım. okan çebi mi ne atmıştı golü deniz tarafındaki kaleye. sivas örneğine katılıyorum ancak sivas'ta başkan farkı da var bence.