Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!
34. Hafta | ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ ! - Printable Version

+- Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız! (http://www.giresunspor.net/forum)
+-- Forum: Giresunspor.Net Forumları (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Giresunspor Gündemi (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: 34. Hafta | ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ ! (/showthread.php?tid=997)

RE: 34. Hafta | ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ ! - Çotanax - 11-05-2021

Görüntüleri izleme fırsatım oldu. Virüs var hergün insanlar ölüyor, hastanelerde doktorlar canla başla çalışıyor. İnsan sağlığının önemsizleştirildiği bir gece oluyor maalesef. Kesinlikle çok sevindik, harika hissettik. Ama herşeyden önce insan sağlığı önemlidir. Ne kupalar ne de şampiyonluklar.

RE: 34. Hafta | ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ ! - chotanax - 11-05-2021

(11-05-2021, 00:02)Çotanax Wrote: Görüntüleri izleme fırsatım oldu. Virüs var hergün insanlar ölüyor, hastanelerde doktorlar canla başla çalışıyor. İnsan sağlığının önemsizleştirildiği bir gece oluyor maalesef. Kesinlikle çok sevindik, harika hissettik. Ama herşeyden önce insan sağlığı önemlidir. Ne kupalar ne de şampiyonluklar.

Renktaş şuan karantinada olmasam inan virüs falan pek umrumda değil, dalarım aralarına. Bakış açısı işte.

RE: 34. Hafta | ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ ! - bulancak28 - 11-05-2021

Ya her şey iyi güzel de şu şarkıları azıcık çeşitli yapsalarmış ya bu ne böyle 2 saattir "yeşillendi yine, fındık dalları" Big Grin

RE: 34. Hafta | ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ ! - 123456 - 11-05-2021

Ya hiç sorma. "Yak gel" nasıl akıllarına gelmez. Araya da at Giresun karşılaması.

RE: 34. Hafta | ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ ! - genc28 - 11-05-2021

Harika bi duyguydu inanın bu akşam yaşadıklarımız stadın önünden kumyalıya yarım saatte geldi takım

RE: 34. Hafta | ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ ! - turkuaz_0628 - 11-05-2021

İnsanın neden gurbettyim diyesi geliyor bee bu akşam şampiyonluğu hissettik iyice Smile gerçek yani bu arada foruma ve stada yeni girişler olacaktır hep hoş geldiniz Tongue umarım kalırsınız ben daha stadda yeni yeni türeyen gruplar filanda bekliyorum geçmişte vardı piranalar filan Smile haydi yattın aşşaa görüşürüz iyi geceler....

RE: 34. Hafta | ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ ! - ArmanınPeşinde - 11-05-2021

Bu geceyi de böyle bitirelim. Taraftar grupları organizasyon yapmayacağımız demişti, kapanma sonrası bir de organizasyon olursa nasıl olur Allah bilir Big Grin

RE: 34. Hafta | ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ ! - 123456 - 11-05-2021

(10-05-2021, 23:23)yyh_28 Wrote: Yıllardır forumu takip ederim, üye olmak yeni nasip oldu. Selam olsun şampiyon takımın şampiyon taraftarı!

Facebookta kulüp yöneticisi Ercan Ayhan canlı yayında, bizim gibi gurbettekiler oradan takip edebilirler

Yıllar önce aynı nikle Ajansspor forumlarına yazıyordun galiba. Gerçi Karşıyaka derneği gibi forumdu orası. 

Hoş geldin.

RE: 34. Hafta | ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ ! - yyh_28 - 11-05-2021

(11-05-2021, 01:42)123456 Wrote:
(10-05-2021, 23:23)yyh_28 Wrote: Yıllardır forumu takip ederim, üye olmak yeni nasip oldu. Selam olsun şampiyon takımın şampiyon taraftarı!

Facebookta kulüp yöneticisi Ercan Ayhan canlı yayında, bizim gibi gurbettekiler oradan takip edebilirler

Yıllar önce aynı nikle Ajansspor forumlarına yazıyordun galiba. Gerçi Karşıyaka derneği gibi forumdu orası. 

Hoş geldin.

Aynen öyle, o zamanlar liseye gidiyordum, Giresunsporumuz'u teletexten takip ettiğimiz yılların arkasından, 2007'de Bursa'da şampiyon olduğumuz senenin sonrasıydı.  Sonra dediğin gibi o forumun cılkı çıkınca zamanla ben de orayı bıraktım. Okuldu iş güçtü derken dışarıdan takip ediyordum, bu güzel günle tekrar dönmek istedim.

Hoş bulduk, çok teşekkürler.

RE: 34. Hafta | ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ ! - heyulaanil28 - 11-05-2021

Bu hafta içi federasyon kupayı verir haftaya stada kısıtlı sayıda da olsa taraftar alsınlar kısıtlıma kalkıyor ufak bir tören fotoğraf çekimi statda olursa iyi olur.