Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!
2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - Printable Version

+- Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız! (http://www.giresunspor.net/forum)
+-- Forum: Giresunspor.Net Forumları (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Giresunspor Gündemi (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) (/showthread.php?tid=998)

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - turkuaz_0628 - 15-05-2021

Ligin 24 takımlı olacağı söylentisi var bugün Ankaragücü yönetimine yakın bi arkadaş ile de görüştüm o da dedi aynı şeyi kayseriyi bekliyorlar galiba Smile , Şenol Güneşte durup dururken yalanladı filan, O değil siyasi olarak düşen takımlar çok bu sene Ankaragücü, Erzurum, Kayseri ki büyük ihtimal hal böyle olunca tff başkanı zat yeni bir söylenti çıkardılar, artık iyice tadı kaçmaya başladı,

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - genoa28 - 15-05-2021

(15-05-2021, 02:26)turkuaz_0628 Wrote: Ligin 24 takımlı olacağı söylentisi var bugün Ankaragücü yönetimine yakın bi arkadaş ile de görüştüm o da dedi aynı şeyi kayseriyi bekliyorlar galiba Smile , Şenol Güneşte durup dururken yalanladı filan,  O değil siyasi olarak düşen takımlar çok bu sene Ankaragücü, Erzurum, Kayseri ki büyük ihtimal hal böyle olunca tff başkanı zat yeni bir söylenti çıkardılar, artık iyice tadı kaçmaya başladı,

Aynı boku iki kere yemezler bence, düşenler bi dener ama olacağını sanmıyorum

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - turkuaz_0628 - 15-05-2021

Valla burası Türkiye olmaz denilen herşey olur, nabız yokluyorlar bana göre bak bunuda yeni okudum şimdi tff maçlara o localara seyirci alınması durumunda maça başlatmama yetkisi verilmiş, dün gs, bjk ayaklanmıştı demir ile Giresun aldı bizde alalım vs diye yine zamsunun kolejli başkanıda alalım diye söylemleri vardı haklılar mı sonuna kadar haklılar madem demire yol açıldı herkesin yapma hakkı var .

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - Çotanax - 15-05-2021

(15-05-2021, 02:26)turkuaz_0628 Wrote: Ligin 24 takımlı olacağı söylentisi var bugün Ankaragücü yönetimine yakın bi arkadaş ile de görüştüm o da dedi aynı şeyi kayseriyi bekliyorlar galiba Smile , Şenol Güneşte durup dururken yalanladı filan,  O değil siyasi olarak düşen takımlar çok bu sene Ankaragücü, Erzurum, Kayseri ki büyük ihtimal hal böyle olunca tff başkanı zat yeni bir söylenti çıkardılar, artık iyice tadı kaçmaya başladı,

Böyle saçmalık olamaz. Oldu olacak ligleri birleştirsinler 40 takım olsun. Böyle saçma bir karar alınırsa Türk futbolu yok olur.

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - 123456 - 15-05-2021

Arjantin stili gelir. 2. lig 4 grup tadında süper lig maçları oynarız. Rezillik

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - heyulaanil28 - 15-05-2021

24 takımlı lig falan olmaz zaten düşenler kendini alıştırdı kabullenirler geçen seneki kararla yırtan Malatya oldu tek Kayseri de düşer gibi.

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - chotanax - 15-05-2021

İyi ki çıkmışız, oldu olacak 1. Ligdeki tüm takımları da alın, bizim şampiyonluk güme gitsin.

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - kerasus - 15-05-2021

21 takıma çıkarınca bile sene içinde biz ne "Lüften argo kelimeler kullanmayınız" yedik dediler zaten, işin içinden çıkamayıncada covid olup maça çıkamayacak olan klüpleri hükmen yenik saymak gibi mantık sınırlarını zorlayacak derecede saçma kararlara iimza attılar. bizim takımlarımız nazlıdır, ingilizler gibi senede 40 maça çıkmak kasar bizimkileri. kaldı ki 46 maç ne demek? avrupa maçlarından arta kalan tüm hafta içlerini doldurmak zorunda kalırsın ki, fiziken bitirir takımları. olabilitesi yok bu işin.

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - ArmanınPeşinde - 15-05-2021

24 takımlı lig işi boş iş. Türkiye'yi bırak, hiçbir ülke kaldıramaz. Anca küçük bir ülke olacaksın, deplasmana giden takımlar 1-2 saate varacak, kupa, Avrupa maçların olmayacak. Küme düşmeme işi bir kereydi, bir daha öyle bir karar gelmez.

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - genc28 - 15-05-2021

18 takım bile fazla iken 21e çıkardılar 24 olacağını sanmıyorum.Küme düşen takımların oluşturduğu gündem bu.